"Команда не могла знайти гравця у своїй футболці". Що сказали тренери Нідерландів та Еквадора після очної гри на ЧС

"Команда не могла знайти гравця у своїй футболці". Що сказали тренери Нідерландів та Еквадора після очної гри на ЧС

"Команда не могла знайти гравця у своїй футболці". Що сказали тренери Нідерландів та Еквадора після очної гри на ЧС
. AP Photo/Natacha Pisarenko

Луї ван Гал та Густаво Альфаро відреагували на черговий матч у групі А.

Збірні Нідерландів та Еквадору зустрілись у другому турі чемпіонату світу-2022. До цього матчу обидві збірні підійшли у статусі лідерів групи А.

У першому турі Нідерланди та Еквадор перемогли з рахунком 2:0 збірні Сенегалу та Катару відповідно.

Очна зустріч збірних Нідерландів та Еквадору завершилась з рахунком 1:1. Після завершення матчу тренери обох команд, Луї ван Гал та Густаво Альфаро відповідно, прокоментували результат гри.

Луї ван Гал
 • Про гру своєї команди

"Ми знову погано зіграли у володінні м'ячем. Команда має бажання. Тільки потрібно також мати якість. Ми програвали кожну дуель і дуже часто віддавали м'яч. Команда створила дуже мало моментів".

 • Про результат

"Натан Аке мав свободу дій і повинен був проявити більше ініціативи до перерви, я також сказав йому про це в перерві. Він виправився після перерви. Але якщо вся команда не може знайти гравця у своїй футболці, то стає важко, і найкраще, що ви можете отримати - це нічия".

 • Про суперників

"У Лізі націй ми показали, що можемо добре грати, але це суперники іншого стилю, які намагаються нам завадити. Я не розчарований, ми ще не програли. Команда на вершині, і я буду надалі захищати своїх футболістів".

Густаво Альфаро
 • Про свою команду

"Правда в тому, що я пишаюся цими хлопцями, пишаюся грою, яку вони показали. Я сказав їм наприкінці першого тайму: "Ми програли, тому що ми молоді, тому що нам не вистачає цього досвіду".

"Ми грали на рівних проти команди, яка пройшла 17 матчів без поразок під керівництвом ван Гаала, команди, яка встановлювала стандарти, і ми не відчували, що ми гірші за них. Команда зуміла зупинити суперника своїм футболом і мужністю".

 • Про матч

"Я сказав гравцям, що мені не важливий результат, я хочу повернутися в роздягальню і пишатися. Так воно і сталося, і я задоволений".

Група "А". Турнірна таблиця

 1. Нідерланди - 4 очки (2 матчі), 3:1 (різниця голів)
 2. Еквадор - 4 (2), 3:1
 3. Сенегал - 3 (2), 3:3
 4. Катар - 0 (2), 1:5

Що далі

 • Вівторок, 29 листопада. 17:00. Нідерланди - Катар (3-й тур)
 • Вівторок, 29 листопада. 17:00. Еквадор - Сенегал (3-й тур)
На початок