Пропрацював 10 днів і звільнили. В Естонії відправили у відставку українського тренера Максима Калініченка

Пропрацював 10 днів і звільнили. В Естонії відправили у відставку українського тренера Максима Калініченка

Пропрацював 10 днів і звільнили. В Естонії відправили у відставку українського тренера Максима Калініченка
ФК "Левадія"

Під керівництвом українського тренера місцева "Левадія" зіграла лише один матч.

Українського тренера Максима Калініченка звільнили з посади головного тренера естонської "Левадії" через десять днів після призначення. Про це повідомляється на офіційному сайті клубу.

Калініченко розпочав тренерську кар'єру у 2015 році як помічник головного тренера молодіжної команди "Металіста". З того часу ексфутболіст збірної України працював асистентом тренера одразу у кількох командах, останньою з яких була латвійська "Рига".

У вересні 2022 року Калініченко отримав можливість уперше очолити команду як головний тренер. Контракт з українським тренером підписала "Левадія" - чинний чемпіон Естонії, що йде на другій позиції у новому сезоні чемпіонату.

Тренер розпочав роботу з "Левадією" і під його керівництвом команда навіть встигла зіграти один матч. Однак після цього з Калініченком достроково припинили співпрацю.

Що сталося?

Перед перервою на ігри збірних "Левадія" встигла зіграти матч чемпіонату проти "Курессааре". Однак програла її з результатом 2:3, причому нова команда Калініченка під час поєдинку майже відігралася з 0:3, забивши два голи у заключні 25 хвилин.

Через чотири дні після поразки на офіційному сайті "Левадії" з'явилося повідомлення, у якому йшлося про відставку Калініченка. Що саме стало причиною такого рішення не повідомили, однак президент естонського клубу Віктор Левада відзначив, що його ухвалили після консультацій як з гравцями, так і з тренерами.

"В останні дні ми багато спілкувалися та радилися як з гравцями, так і з тренерами. Проаналізувавши усю ситуацію, ми прийшли до висновку, що за такого стану і умов команді буде надзвичайно складно досягти поставлених цілей. Бажаємо Максиму успіхів у подальшому", - сказав президент "Левадії".

Таким чином, на посаді головного тренера "Левадії" Калініченко провів лише десять днів. Працювати з командою за відсутності тренера продовжать його помічники.

Що відомо

  • Максим Калініченко - ексгравець збірної України з футболу (47 матчів, сім голів), з якою виступав на чемпіонаті світу-2006. На клубному рівні грав за "Дніпро", "Таврію" та російський "Спартак".
  • Помічником головного тренера Калініченко працював у "Металісті" U21, "Поліссі", російській "Родіні" та латвійській "Ризі" перед тим, як очолити "Левадію".
  • Після поразки від "Курессааре" "Левадія" продовжує йти другою - 68 очок після 29 матчів. Однак відставання від лідера "Флори" тепер складає 13 очок.
На початок