"Я себе відчуваю непотребом". Українська каноїстка Бабак назвала "підлою" поведінку федерації на Євро-2022: що сталося

"Я себе відчуваю непотребом". Українська каноїстка Бабак назвала "підлою" поведінку федерації на Євро-2022: що сталося

"Я себе відчуваю непотребом". Українська каноїстка Бабак назвала "підлою" поведінку федерації на Євро-2022: що сталося
facebook.com/groups/canoeofukraine

Веслувальниця, яка була вимушена залишитися на змаганнях на день довше, розкритикувала українську федерацію та вимагає, щоб до спортсменів "ставилися як до людей".

Каноїстка Людмила Бабак принесла збірній України останню, восьму, медаль чемпіонату Європи-2022 з веслування на каное та байдарках, що завершився в німецькому Мюнхені.

На дистанції 5000 метрів Бабак утретє поспіль здобула "бронзу" в жіночій каное-одиночці, поступившись лише іспанці Марії Корбері та німкені Анніці Лоске.

Читайте також: Україна "бронзою" в останньому фіналі закінчила виступи на Євро-2022 з веслування: медальний залік

Попри успішний результат Людмила була розчарована поведінкою керівництва федерації та головного тренера Ігоря Нагаєва. У коментарі журналістові Олексію Чичкану спортсменка заявила, що через зміни в розкладі представники федерації "покинули" її на день раніше.

Низку фіналів, зокрема й за участю українки, було перенесено з суботи на неділю через несприятливі погодні умови, тож Бабак довелося залишитися в Мюнхені на день довше.

"Було дуже складно, тому що перенесли заїзд на наступний день, через що я не полетіла назад до Португалії та втратила кошти за квиток", – поділилася веслувальниця.

"Але найбільше мене розчаровує те, що, коли я залишилася тут змагатися, [зі мною] не було ні головного тренера, ні представників Федерації каное України. Я вважаю, це найгірше, що може бути, – покинути спортсмена змагатись і поїхати додому. Це, я вважаю, дуже підло".

"Перш за все, хотілося б змінити ставлення до спортсменів: щоб до них ставилися як до людей, – додала Людмила. – Я себе відчуваю в збірній якимось непотребом".

Хто така Людмила Бабак

  • 25-річна українська каноїстка, яка спеціалізується на веслування на довгі дистанції, родом з Енергодара Запорізької області.
  • Шестиразова чемпіонка світу з каное-марафону (2017-2019, 2021).
  • Шестиразова чемпіонка Європи з каное-марафону (2017-2019, 2022), триразова бронзова призерка Євро з веслування на каное на 5000 метрів (2018, 2021, 2022).
Читайте також: "Ця медаль - на вагу "золота". Каноїстка Лузан - про останній фінал на Євро з веслування та подальші плани

Що відомо про конфлікт у збірній України з веслування

На початок