"Запропонував Усику більш конкурентний бій". Ентоні Джошуа - про поразку в реванші та емоційну реакцію після бою

"Запропонував Усику більш конкурентний бій". Ентоні Джошуа - про поразку в реванші та емоційну реакцію після бою

"Запропонував Усику більш конкурентний бій". Ентоні Джошуа - про поразку в реванші та емоційну реакцію після бою
AP

Після другої поспіль поразки англієць виступ зі скандальною промовою.

Ексчемпіон світу Ентоні Джошуа не зміг повернути собі чемпіонські титули, що втратив минулого року в поєдинку з Олександром Усиком. У реванші українець знову переміг Джошуа за підсумками 12 раундів, проте цього разу - роздільшим рішенням суддів.

Англієць емоційно відреагував на другу поспіль професійну поразку. Після оголошення переможця бою він випустив зі скандальною промовою та вихопив декілька титулів Усика.

Читайте також: Викинув пояси, повертався на ринг та сперечався. Скандальна поведінка Джошуа після бою з Усиком: відео

На пресконференції після поєдинку Джошуа пояснив свої дії розчарованістю в результаті, віддав належне українцю, який зміг повернути бій на свою користь у заключних декількох раундах, та не втримався від сліз.

Що сказав Джошуа

  • Про підсумки бою:

"Тривалий час пройшов, 11 місяців. Вирішити проблему з внутрішніми демонами? Не знаю, як відповісти на це запитання, якщо чесно.

Намагався використати в рингу інший стиль. Перед цим у кар'єрі перемагав бійців, яких, можливо, й не мав би перемагати. Наприклад, під час аматорів, я перемагав завдяки пристрасті, голоду. Лише в останньому бою я захотів стати кращим як боксер. Цього виявилося недостатньо [для перемоги], але ви могли побачити: я вніс зміни та запропонував [Усику] більш конкурентний бій. Цього виявилося недостатньо, але я залишив всі сили у залі. Я б переміг, проте точно виклався у тренувальному таборі, щоб запевнити себе, що я буду більш конкурентоспроможним сьогодні.

Чи я пишаюся собою? Мені дуже важко на це відповісти. Не відчуваю нічого, я засмучений глибоко у серці. Просто повірте мені".

  • Про скандальну промову:

"Спіч після бою? Коли ти намагаєшся робити щось від щирого серця... Сподіваюся, ви розумієте, що робив це від щирого серця. Я був злий на себе, ні на когось іншого. А коли ти злий, то робиш дурні речі. Проте тепер я розумію, що не мав цього говорити, і мусив зробити все правильно. Але я говорив від щирого серця.

Це важко. Я намагався сумлінно працювати, все організувати, переконатися, що моя команда в порядку. Але це має свою ціну. Це ніколи мене не ламало, ні, але залишало свій відбиток. Проте сьогодні це дало тріщину в броні, тому що я програв. І тому ви бачили, що я засмучений. У спічі я намагався розповісти, звідки я. Я з вулиць, але зміг потрапити у бокс, змінити своє життя, наблизити себе до Бога, до стількох неймовірних людей. Це і хотів сказати у своєму зверненні.

Проте давайте не забувати, що чемпіон Олександр Усик показав неймовірний бій. Віддаю йому належне. Не пам'ятаю, що сказав йому в рингу, але тепер хочу подякувати йому за те, що ми стали частиною історичного бою".
  • Про амбіції на майбутнє:

"Хотів перемогти. Хотів перемоги для Великої Британії, не знаю, наскільки у моїй країні хотіли бачити бій проти Тайсона Ф'юрі. Бився не лише для себе, а й для усієї нації, тому і засмучений. Не дуже задоволений виступом, бо я не переміг. Коли ти б'єшся... Я - боєць, не просто людина. Коли ти боєць, то маєш інше мислення та стиль життя. Ціную підтримку, яку мав з дому, і хотів отримати шанс побитися за абсолютного чемпіона.

Чи є у мені ще цей голод у боксі? Я боєць на все життя. Голод ніколи не вмирає".

Усик - Джошуа 2: найголовніше після бою

На початок