Не завадили навіть два "нокдауни". Шотландський боєць MMA оформив потужний нокаут та отримав контракт з UFC: відео

Не завадили навіть два "нокдауни". Шотландський боєць MMA оформив потужний нокаут та отримав контракт з UFC: відео

Кріс Данкан повернув програшний бій на свою користь одним влучним ударом.

Шотландець Кріс Данкан заробив свій контракт з UFC за підсумками чергового тижня змішаних боїв на шоу DWCS ("Серія претендентів Дейни Уайта"). 29-річному бійцю вдалося це зробити завдяки перемозі над американцем Чарлі Кемпбеллом.

DWCS було засновано президентом UFC Дейною Уайтом та наразі проводить свій шостий сезон. Шоу дає змогу професійним бійцям, що не мають контрактів з MMA-промоушенами, отримати угоду з UFC.

Напередодні поєдинку головним претендентом на перемогу вважався Кемпбелл. Саме він контролював хід подій у першому раунді. Данкан декілька разів майже опинявся на підлозі, стаючи на коліно після серії ударів від опонента.

Та за 3:20 хвилини до закінчення раунду ситуація змінилася на протилежну. Кемпбелл пропустив від шотландця потужний удар з правиці та одразу ж опинився на підлозі октагону. Данкан завдав ще одного прицільного удару та змусив рефері достроково зупинити бій.

Відтак Данкан продовжить кар'єру вже на рівні UFC. Разом з шотландцем контракти упродовж вечора поєдинків отримали ще чотири бійця.

"Річ не в тому, як ти починаєш. А в тому, як закінчуєш. Він [Кемпбелл] поспішав. Колись я дивився записи його боїв. Коли він захоплюється, то починає розмахувати руками. Помітив, що він це робить, прибрав голову з траекторії удару та зарядив йому своєю гарматою.

Покласти когось таким чином на підлогу не завжди приємно, але така моя мета. І я знав, що це гарантує мені мій контракт", - сказав Данкан після перемоги.

Хто такий Данкан

  • Кріс Данкан - 29-річний боєць змішаних єдиноборств з Шотландії.
  • На професійному рівні провів 10 поєдинків, у яких зазнав лише однієї поразки - від росіянина Вячєслава Борщова.
  • Поєдинок проти Борщова шотландець також проводив у межах промоушена DWCS. Відтак, свою путівку до UFC він отримав з другої спроби.
На початок