Збірна України візьме участь у чемпіонаті Європи-2022 з маунтінбайку: склад команди

Збірна України візьме участь у чемпіонаті Європи-2022 з маунтінбайку: склад команди

Ексклюзивно
Збірна України візьме участь у чемпіонаті Європи-2022 з маунтінбайку: склад команди
Яна Беломоїна, фото - Федерація велосипедного спорту України

Команда вирушає до Мюнхена в складі п'яти спортсменів.

Збірна України з маунтінбайку братиме участь у мультиспортивному чемпіонаті Європи 2022 року в Мюнхені. Турнір з кросскантрі запланований на 19-20 серпня.

Загалом на змаганнях континенальної першості розіграють два комплекти нагород у кросскантрі: по одному - серед жінок та чоловіків.

На чемпіонаті Європи минулого року збірна України виграла одну медаль. "Бронзу" в кросскантрі-елімінаторі здобула Ірина Попова, що також представлятиме країну в Мюнхені.

За інформацією Суспільне Спорт, цього року на чемпіонат Європи від України вирушать п'ять спортсменів.

Склад збірної України на чемпіонат Європи 2022 року з маунтінбайку

  • Чоловіки: Коняєв Олександр, Тітаренко Дмитро
  • Жінки: Беломоїна Яна, Попова Ірина, Шерстюк Марія

Яна Беломоїна раніше перемагала на чемпіонаті Європи з кросскантрі у 2017 році. Також українка брала участь у трьох Олімпіадах 2012-2020 років, а в Токіо посіла підсумкове восьме місце.

Окрім "бронзи" минулого року, Ірина Попова вигравала "золото" чемпіонату Європи в кросскантрі-елімінаторі у 2016 році. Тоді змагання проходили у шведській Гускварні.

Що відомо

  • Загалом у Мюнхені у двох заходах з кросскантрі візьмуть участь 140 спортсменів.
  • Довжина траси в мюнхенському Олімпійскому парку скаладатиме 4.27 км та передбачатиме 15 виокремлених секцій на дистанції. Протяжність підйомів - 157 метрів.
  • Змагання з маунтінбайку передбачають гонку технічною трасою з природними перешкодами. Медалі розподіляються серед спортсменів, що першими перетнуть фінішну лінію.
  • Також у Мюнхені збірна України змагатиметься у велотреку. Але команда шосейників континентальну першість пропускатиме через логістичні проблеми.
Читайте також: Збірна України з велошосе пропустить чемпіонат Європи-2022: як це пояснили у федерації
  • Мультиспортивний чемпіонат Європи відбудеться лише вдруге в історії. Як і на минулому Євро 2018 року, на змаганнях розіграють медалі в легкій атлетиці, триатлоні, спортивній гімнастиці та академічному веслуванні.

Що далі

  • П'ятниця, 19 серпня. Маунтінбайк (чоловіки)
  • Субота, 20 серпня. Маунтінбайк (жінки)
На початок