Збірна Фінляндії з волейболу відсторонила свого лідера через його виступи в Росії: що про це відомо

Збірна Фінляндії з волейболу відсторонила свого лідера через його виступи в Росії: що про це відомо

Збірна Фінляндії з волейболу відсторонила свого лідера через його виступи в Росії: що про це відомо
. фото Tomi Hänninen

Фінський ліберо не поспішає йти з московського "Динамо".

Один з лідерів збірної Фінляндії з волейболу Лаурі Кермінен був відсторонений від виступів за національну команду через продовження кар'єри в Росії.

Від початку повномасштабного російського вторгнення до України Фінляндія засудила загарбницькі дії росіян та на державному рівні погодила вступ до воєнного безпекового альянсу НАТО. Позиція рідної країни не позначилася на діях Кермінена, що грає в Росії з 2015 року. До "Динамо" він перейшов у 2020 році з "Кузбасу".

У липні стало відомо, що Кермінен веде переговори щодо продовження своєї угоди з "Динамо". Це стало вирішальним фактором у рішенні про його відсторонення.

Відсторонення Керміна від збірної було підтверджено на найвищому спортивному рівні - керівництвом Фінської федерації волейболу.

"Іншого виходу не було. ... Лідерів Фінської федерації волейболу попросили допомогти [з питанням Кермінена], і ми ухвалили це рішення. Тепер команді не доведеться турбуватися через це питання", - цитує очільника федерації Лаурі Інну портал Inside The Games.

Хто такий Кермінен

  • Лаурі Кермінен - 29-річний волейболіст, що виступає на позиції ліберо.
  • Чемпіон Фінляндії у складі "Тійкеріта" та переможець російської національної першості в складі "Кузбаса" та "Динамо". Володар Кубка CEV з московським клубом.
  • Брав участь зі збірною Фінляндії у чемпіонатах Європи 2015-го та 2017 років.

Що відомо

  • Кермінен - не перший спортсмен, якого відсторонили від збірної через виступи в Росії. До збірної з Польщі з футболу більше не викликатиметься півзахисник Мацей Рибус, що продовжив виступати за московський "Локомотів".
Читайте також: "Через клубну ситуацію". Збірна Польщі не викликатиме у команду гравця Рибуса, який виступає у чемпіонаті Росії
  • У травні стало відомо, що збірні Фінлядії та Швеції ухвалили рішення не викликати до своїх збірних гравців з Континентальної хокейної ліги (переважно складається з російських клубів) у наступному сезоні.
  • Повномасштабне вторгнення росіян до України триває 156-й день.
На початок