ФІФА продовжила на рік термін призупинки контрактів легіонерами з України і Росії через повномасштабне вторгнення РФ

ФІФА продовжила на рік термін призупинки контрактів легіонерами з України і Росії через повномасштабне вторгнення РФ

ФІФА продовжила на рік термін призупинки контрактів легіонерами з України і Росії через повномасштабне вторгнення РФ
. AP

Тепер це правило діятиме до червня 2023 року.

ФІФА продовжила термін дії тимчасового правила щодо призупинки контрактів легіонерами з України та Росії. Про це повідомляє пресслужба футбольної організації.

На початку березня ФІФА дозволила легіонерам з України і Росії в односторонньому характері залишити ці клуби. Відповідне право організація надала через повномасштабне вторгнення РФ в Україну, яке розпочалося 24 лютого.

Читайте також: ФІФА дозволила легіонерам з України і Росії розірвати контракт з клубами без наслідків

Футболісти мали час до початку квітня, щоб змінити клуб під час сезону 2021/22. А ось термін призупинки контрактів діяв до червня 2022 року.

У ФІФА вирішили продовжити термін призупинки контрактів легіонерами. Тепер він діятиме до кінця сезону 2022/23 і закінчиться 30 червня 2023 року.

Продовження терміну призупинки контрактів стосуватиметься тих легіонерів, з якими клуби УПЛ та російського чемпіонату не змогли домовитися щодо припинення співпраці чи продовження кар'єри до 30 червня 2022 року. Правило ФІФА передбачає, що тепер упродовж сезону 2022/23 ті футболісти та тренери, які не бажають продовжувати кар'єру в Україні та Росії, мають право отримувати зарплату, а також підтримувати ігрову форму та навіть грати офіційні матчі.

Також ФІФА наголосила, що продовжить слідкувати за розвитком війни в Україні. І засуджує повномасштабне вторгнення РФ.

Через повномасштабне вторгнення українські клуби втратили низку легіонерів. Станом на початок квітня загалом чемпіонати України покинули 153 футболісти, однак з того часу їхнє число ще збільшилося.

Читайте також: Скільки футболістів пішли з чемпіонату України через вторгнення Росії: список усіх трансферів

Що відомо

  • Через повномасштабне вторгнення РФ в Україну було достроково завершено розіграш УПЛ. Переможцем, але не чемпіоном сезону було визнано "Шахтар".
  • Росія отримала покарала у футболі через повномасштабне вторгнення в Україну. Збірну Росії відсторонили від плей-оф відбору на ЧС-2022, а також від розіграшу Ліги Націй 20222/23. А російські клуби отримали покарання у вигляді недопущення на наступний розіграш єврокубків.
Читайте також: УЄФА відсторонила Росію на один сезон від єврокубкових змагань
На початок