Володимира Продивуса визнали недійсним президентом Федерації боксу України: хто є новим керівником

Володимира Продивуса визнали недійсним президентом Федерації боксу України: хто є новим керівником

ЗМІ
Володимира Продивуса визнали недійсним президентом Федерації боксу України: хто є новим керівником
. facebook.com/vladimirprodivus

Ще взимку члени ФБУ обрали двох різних президентів.

Володимир Продивус більше не є офіційним президентом Федерації боксу України. Про це повідомляє видання Tribuna, яке опубліковало фото документу Міністерства юстиції України за 15 червня 2022 року, що підтверджує, що ця посада тепер належить іншій людині.

Згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб та громадських формувань, новим очільником ФБУ є Кирило Шевченко.

Вибори президента ФБУ відбулися ще в грудні 2021 року: під час звітно-виборчої конференції Продивуса, який незмінно очолював ФБУ з 2008 року, було переобрано президентом. Конференцію бойкотували 11 регіональних федерацій, які стверджували, що результати сфальсифіковано, а регламент порушено.

Пізніше, в лютому 2022-го, 17 федерацій зібралися, щоб провести позачергову конференцію, де обрали вже іншого президента – Шевченка, який раніше був керівником київської федерації. Таким чином упродовж чотирьох місяців різні представники українського боксу визнавали президентом різних керівників.

У травні Продивус також був обраний до Ради директорів Міжнародної боксерської асоціації (IBA), де він став віцепрезидентом. Водночас президентом IBA переобрали росіянина Умара Крємльова, якого раніше неодноразово підтримував сам Продивус. Проте й Крємльов може втратити цю посаду, адже недопуск його єдиного опонента, нідерландця Боріса ван дер Ворста, до виборів було визнано незаконним.

Після виборів IBA міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт вимагав від Продивуса покинути пост президента ФБУ.

Читайте також: Суд визнав незаконним недопуск суперника росіянина Крємльова до виборів Міжнародної боксерської асоціації: що це означає

Що відомо

На початок