У США бейсболіста відсторонили на 60 матчів. Він поділився з іншим гравцем наркотиками, після чого той помер

У США бейсболіста відсторонили на 60 матчів. Він поділився з іншим гравцем наркотиками, після чого той помер

У США бейсболіста відсторонили на 60 матчів. Він поділився з іншим гравцем наркотиками, після чого той помер
. AP

Бейсболіст визнав свою вину і уникнув в'язниці, але отримав жорстке покарання від ліги.

У Сполучених Штатах бейсболіста команди МЛБ "Балтімор Оріолс" Метта Гарві відсторонили на тривалий термін. Гравця визнали винним у розповсюдженні наркотиків, внаслідок чого загинула людина, про що повідомляє BBC.

Справа Гарві стосується загибелі його колишнього партнера по команді Тайлера Скеггса. У 2019 році бейсболіста знайшли мертвим у номері готелю, а причиною смерті визнали асфіксію, яка була спричинена наявністю в його організмі наркотиків та алкоголю.

Під час розслідування з'ясувалося, що наркотики Скеггсу дав саме Гарві. Бейсболіст визнав свою вину і розповів, від кого саме розповсюджував наркотики - ним став колишній директор по комунікаціям "Лос-Анджелес Енджелс" Ерік Кей, де на той момент виступали Гарві та Скеггс.

Кей вже отримав звинувачення у постачанні наркотиків, за що йому загрожує до 20 років ув'язнення. А ось Гарві вдалося уникнути в'язниці після того, як він зізнався, що наркотики йому дав саме Кей.

Хоча до в'язниці бейсболіст "Оріолс" не сяде, покарання від МЛБ він отримає. Ліга провела розслідування, під час якого вирішила покарати Гарві 60 матчами дискваліфікації за участь у розповсюдженні наркотиків.

Термін дискваліфікації вступив у силу 29 квітня і закінчиться 8 липня. За цей час Гарві не отримуватиме зарплату від "Оріолс", а також буде змушений взяти участь у програмі ліги, спрямованій на допомогу гравцям із залежністю від наркотичних речовин.

Що відомо

  • Гарві був одним із п'яти колишніх бейсболістів "Лос-Анджелес Енджелс", які були присутні на судових слуханнях по справі з розповсюдження наркотиків. Однак став єдиним, кого визнали винним у їхній дистрибуції.
  • Після смерті Скеггса Гарві стверджував, що кинув уживати наркотики, оскільки "не має жодного бажання мати з цим хоча б якесь відношення".
  • "Балтімор Оріолс" посідають 13-е місце в американській лізі МЛБ, вигравши 14 з 37 матчів у сезоні 2022 року.
На початок