У боях на Харківщині загинув львівський футболіст Артур Гриценко

У боях на Харківщині загинув львівський футболіст Артур Гриценко

У боях на Харківщині загинув львівський футболіст Артур Гриценко
Відділення НОК України у Львівській області

У боях на Харківщині загинув військовослужбовець 95 окремої десантно-штурмової бригади та футболіст, який грав за львівські клуби, Артур Гриценко. Щоб захищати Україну, чоловік повернувся з Парижа. Йому було 44 роки. Про це повідомили на Facebook-сторінці Відділення НОК України у Львівській області.

Артур Гриценко родом з села Наталівка Житомирської області. Чоловік навчався у Львівському фаховому коледжі спорту. Після цього побудував кар'єру в низці львівських та українських клубів. Футболіст виступав за команди ФК "Львів", "Карпати" Львів, "Газовик-Скала" Стрий, ФК "Коростень", "Сталь" Кам’янське, "Арсенал" Біла Церква та інших. Останні роки чоловік проживав у Парижі. Звідти він повернувся, аби захищати рідну землю.

"22 квітня, на 44-му році життя, трагічно обірвалося життя ще одного захисника Батьківщини, військовослужбовця 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, відомого футболіста Артура Гриценка. Вічна і світла пам'ять українському Герою! Щирі співчуття родині та близьким Воїна!", — йдеться у повідомленні.

Поховають Артура Гриценка у рідному селі на Житомирщині. Про день та час прощання повідомлять додатково.

Читайте також: У бою на Сході України загинув військовий зі Львівщини Володимир Гірний

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок