Світоліна та Костюк вилетіли в другому раунді турніру WTA1000 в Маямі

Світоліна та Костюк вилетіли в другому раунді турніру WTA1000 в Маямі

Світоліна та Костюк вилетіли в другому раунді турніру WTA1000 в Маямі
AP Photos

Матчі українок склалися по-різному.

Дві українські тенісистки - Еліна Світоліна та Марта Костюк - не змогли подолати стадію другого раунду змагань на великому турнірі WTA1000 в американському Маямі. Для Світоліної - це був перший матч на турнірі, для Костюк - другий.

Еліна отримала в Маямі 15-й номер посіву, автоматично пройшла в другий раунд, і зустрілася там зі 115-ю ракеткою світу, британкою Хізер Вотсон. Для тенісисток це був четвертий очний матч - українка вигравала з рахунком 2:1.

Перший сет матчу в Маямі теж залишився за Світоліною, вона програвала 2:4, але виграла чотири гейми поспіль і забрала партію - 6:4. У другому сеті Вотсон зрівняла рахунок, 6:3 на її користь.

У третій вирішальній партії Світоліна двічі програвала з брейком, двічі відігравалася і не дала суперниці подати на матч. І навіть заробила один матчбол за рахунку 6:5, але реалізувати його не змогла. Відповідно, матч дійшов до тайбрейку, де перемогла британка - 7:4 на її користь, Еліна Світоліна програла третій матч поспіль та вилетіла.

Марта Костюк у матчі другого раунду зустрілася проти олімпійської чемпіонки, швейцарки Белінди Бенчіч. Гра тривала 69 хвилин. За цей час Бенчіч зробили чотири брейки (по два у кожному сеті), не дала зробити українці жодного у відповідь та перемогла - 6:3, 6:1 на її користь.

WTA1000. Маямі. Другий раунд
  • Еліна Світоліна (Україна, 15) - Хізер Вотсон (Велика Британія) 1:2 (6:4, 3:6, 6:7)
  • Белінда Бенчіч (Швейцарія, 22) - Марта Костюк (Україна) 2:0 (6:3, 6:1)

Що відомо

  • Після вильоту Світоліної та Костюк на турнірі в Маямі залишилася одна українка - Ангеліна Калініна, яка теж вийшла в другий раунд змагань.
  • Після турніру в Маямі Еліна Світоліна випаде з топ-20 світового рейтингу, Марта Костюк наблизиться до потрапляння у топ-50.
На початок