"Мало бути дві медалі". Бех-Романчук - про незарахований стрибок, що міг принести другу медаль на ЧС

АР

Українка могла здобути дві нагороди на одному турнірі, але судді ухвалили суперечливе рішення.

У Белграді закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні. Упродовж трьох днів спортсмени боролися за 26 комплектів нагород.

Дві медалі турніру вдалося здобути й українським легкоатлетам. Ярослава Магучіх виборола "золото" у стрибках у висоту, тоді як Марина Бех-Романчук - "срібло" у потрійному стрибку, завдяки чому Україна показала найкращий результат за останні 10 років.

Бех-Романчук мала можливість здобути навіть дві нагороди. Після "срібла" у потрійному стрибку українська легкоатлетка змагалася у вечірній сесії у профільній для себе дисципліні - стрибках у довжину.

Українка посіла підсумкове шосте місце, але мала можливість фінішувати у топ-3. Бех-Романчук виконала п'ятий стрибок, який не зарахували через мінімальний заступ.

Бех-Романчук
Суспільне

Українська легкоатлетка розповіла про цю спробу після закінчення турніру. За словами Бех-Романчук, рішення суддів позбавили її другої медалі чемпіонату світу.

"Дякую всім за вітання та підтримку. Мало бути дві медалі для моєї країни. Але нові правила та судді вирішили зовсім по іншому. Але я дякую богу та всім причетним за цей день та за цю медаль. Наступного разу я доб’юсь свого", - написала легкоатлетка.

• Бех-Романчук вдруге виступила на чемпіонаті світу в приміщенні. У 2018 році вона посіла 10-е місце у стрибках у довжину.
  • Медаль у потрійному стрибку - перша для Бех-Романчук у сезоні 2022 року. Перед цим вона двічі закінчувала виступи без результату у Франції та Великій Британії.
  • Виступ у потрійному стрибку на чемпіонаті світу в приміщенні - перший для Бех-Романчук на турнірах такого рівня.