"Добре, що вона поїде з "золотом". Опонентка Магучіх привітала її з перемогою і підтримала Україну

"Добре, що вона поїде з "золотом". Опонентка Магучіх привітала її з перемогою і підтримала Україну

"Добре, що вона поїде з "золотом". Опонентка Магучіх привітала її з перемогою і підтримала Україну
. AP

Елеанор Паттерсон наголосила, що не засмучена поразкою у фіналі українській стрибунці.

Україна здобула першу медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні. 20-річна Ярослава Магучіх виборола "золото" у стрибках у висоту.

Магучіх змогла зачепитися за золоту медаль лише наприкінці виступу. Тривалий час вона йшла позаду двох суперниць - казахстанки Надєжди Дубовіцкої та австралійки Елеанор Паттерсон.

Фінальна боротьба за "золото" склалася між Магучіх та Паттерсон і закінчилася на користь українки, яка взяла висоту 2.02 метри. Паттерсон хоча й піднімала планку на 2.04 метри, випередити Магучіх не змогла.

Читайте також: Ярослава Магучіх здобула "золото" для України на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Суперниця Магучіх дала інтерв'ю після фіналу у секторі стрибків у висоту, в якому наголосила, що не засмучена результатом. І пишається результатом українки через те, як вона прийшла до цієї нагороди: Магучіх виїхала з України під час повномасштабного вторгнення Росії.

"Виграти "срібло", фінішуваши позаду Ярослави - це робить медаль ще більш особливою. Магучіх пройшла через багато перепон, які ніхто не заслуговує, тому я неймовірно пишаюся нею. Я проживала у тому ж готелі, що і українська команда, і бачилася з нею перед змаганням. Ми обмінялися посмішками та незначними жестами підтримки".

"Дуже поважаю обох дівчатКрім Магучіх, у стрибках у висоту виступила також і Ірина Геращенко і всіх українців, які сприяли їхньому приїзду. Було чудово їх побачити і добре, що Ярослава поїде звідси з "золотом". Сказала їй декілька слів після виступу, а у день виступу зробила манікюр у формі сердечок синьо-жовтого кольору - просто незначний жест для них, що моє серце разом з ними. Гадаю, вони це оцінили".

Паттерсон
AP

Що відомо

  • Магучіх уперше змагалася на чемпіонаті світу в приміщенні. У березні 2021-го вона тріумфувала на Євро в приміщенні.
  • 2.02 метри - особистий рекорд Магучіх у сезоні 2022 року. Перед цим її найкращим результатом були 1.96 метри на змаганнях у Банській Бистриці.
  • Ще одна українка, Ірина Геращенко, посіла п'яте місце на чемпіонаті світу в приміщенні з результатом 1.92 метри.
На початок