Норвежка Екгофф - переможниця спринту останнього етапу Кубка світу: результат гонки

Норвежка Екгофф - переможниця спринту останнього етапу Кубка світу: результат гонки

Норвежка Екгофф - переможниця спринту останнього етапу Кубка світу: результат гонки
AP

Усі результати гонки.

У норвезькому Осло розпочався заключний етап Кубка світу з біатлону. Першою його гонкою став жіночий спринт, який попередньо мав відбутися у четвер, 17 березня, але був перенесений через погодні умови.

На відміну від етапу в Отепяя, де змогли виступити дві українки - Олена та Юлія Городні - заключні гонки сезону у Норвегії пройдуть без представників України. Через повномасштабне вторгнення українські біатлоністи змушені пропускати заключні етапи сезону.

Головна боротьба перед заключним етапом йшла між норвежкою Марте Олсбю Ройзеланд та шведкою Ельвірою Еберг. Ці дві спортсменки змагаються за перемогу у загальному заліку і за Великий кришталевий глобус.

Боротьба між Ройзеланд та Еберг у спринті достроково закінчилася на першій стрільбі. Шведка не закрила одразу три мішені, тоді як норвежка відстріляла чисто. І навіть хиба Ройзеланд на "стійці" не вплинула на її перевагу над Еберг.

Однак і сама Ройзеланд не стала переможницею гонки. На фініші вона програла іншій норвежці - Тіріл Екгофф - трохи більше дев'яти секунд. Вдалося випередити Ройзеланд і австрійці Лізі Терезі Гаузер, яка на відміну від представниць Норвегії, закрила усі 10 мішеней.

Боротьба Ройзеланд і Еберг за перемогу у загальному заліку продовжиться у гонці переслідування. Перевага норвежки над шведкою складатиме майже 1:20 хвилини.

Кубок світу. Осло. Спринт (жінки): результати гонки

  1. Тіріл Екгофф (Норвегія, 0+1) 21:28.3
  2. Ліза Тереза Гаузер (Австрія, 0+0) +7.0
  3. Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія, 0+1) +9.4
  4. Маркета Давідова (Чехія, 0+0) +19.7
  5. Анаїс Шевальє-Буше (Франція, 0+0) +40.3
  6. Єссіка Їслова (Чехія, 0+0) +54.2

...

  • 17. Ельвіра Еберг (Швеція, 3+0) +1:30.7
На початок