"У нас війна, а гравці надсилають фото з ресторану". Клуб Першої ліги масово відпускає футболістів

"У нас війна, а гравці надсилають фото з ресторану". Клуб Першої ліги масово відпускає футболістів

"У нас війна, а гравці надсилають фото з ресторану". Клуб Першої ліги масово відпускає футболістів
ФК "Шахтар"

Президент клубу анонсував, що залишаться лише три гравці.

Представник Першої ліги "Агробізнес" вирішив розірвати контракти майже з усіма футболістами через причину, пов'язану з повномасштабним вторгненням Росії в Україну.

24 лютого Росія здійснила повномасштабне вторгнення в Україну. Бойові дії тривають вже 23-у добу.

Читайте також: Війна Росії проти України. День двадцять третій. Онлайн

Частина українських клубів зустріла повномасштабне вторгнення РФ в Україну за кордоном, під час зборів. Зокрема і представник Першої ліги "Агробізнес", який закінчив першу частину сезону на 13-й позиції.

28 лютого гравці та тренери "Агробізнеса" прибули з Туреччини у Будапешт, звідки мали повернутися в Україну. Проте 17 березня на офіційному сайті клубу з'явилося звернення засновника клубу Олега Собуцького, у якому він повідомив про майбутній процес розривання контрактів з футболістами.

За словами Собуцького, причина такого рішення - позиція футболістів, які вирішили не повертатися в Україну. Деяких гравців засновник клубу публічно засудив.

"Яким було моє здивування, коли додому повернувся весь тренерський штаб на чолі з Олександром Чижевським, адміністративний персонал та три футболісти. Всі інші вирішили перечекати за кордоном, в безпеці та подалі від війни. Троє тих, хто усе ж повернувся до України – Ігор Курило, Данило Карась та Артем Матус. Також у Волочиську знаходяться ще два гравці "Агробізнеса", Віталій Груша та Євген Ємаєв, які не вирушили на збір через ушкодження.

"Вони [футболісти, які не повернулися] вже зараз можуть шукати собі нові команди. Це позиція клубу, який був заснований у 2016 році та завжди наголошував на єдності України, підтримці армії. У нас війна, гинуть люди, а гравці команди – . Хіба це нормально?" - сказав Собуцький.

Як український спорт реагує на повномасштабне вторгнення РФ

На початок