НОК отримав перші гроші на підтримку України та спортсменів через вторгнення РФ

НОК отримав перші гроші на підтримку України та спортсменів через вторгнення РФ

НОК отримав перші гроші на підтримку України та спортсменів через вторгнення РФ
AP

І сформував кілька напрямів їхнього цільового розподілу.

Національний олімпійський комітет України оголосив про отримання першої частини коштів, спрямованих на підтримку України, а також спортсменів через повномасштабне вторгнення Росії.

24 лютого Росія вторглася на територію України. Бойові дії в Україні тривають вже 17-у добу.

Читайте також: Вторгнення Росії в Україну. День сімнадцятий. Онлайн

Україну в умовах повномасштабного вторгнення Росії підтримав Міжнародний олімпійський комітет. Виконавчий комітет організації анонсував створення фонду солідарності для надання гуманітарної допомоги Україні.

Як повідомили в НОК, першу частину допомоги від Міжнародного олімпійського комітету вони вже отримали. Вона складає 200 тисяч доларів.

У Національному олімпійському комітеті також розповіли, що вже сформували три напрями, на які будуть спрямовані кошти. Серед них - підготовка збірної України з художньої гімнастики до наступних змагань.

  • Евакуація спортсменів, тренерів та членів їхніх сімей з небезпечних районів, охоплених військовими діями.
  • Забезпечення житлом в безпечних районах, а також харчуванням, медичною допомогою, ліками та всім іншим спортсменів, тренерів та членів їхніх сімей.
  • Підготовка національної збірної з художньої гімнастики до наступних змагань серії Кубка світу Міжнародної федерації гімнастики та чемпіонату Європи 2022 року, а також організація тренувальних зборів представникам збірної України з легкої атлетики.

У подальшому напрями розподілу коштів з фонду планують переглядати, про що повідомив очільник НОК України Сергій Бубка.

"Ці напрямки були визначені робочою групою як найбільш невідкладні. Проте, у найближчі дні та тижні, в залежності від того як ситуація буде розвиватися, пріоритети також будуть змінюватися", - зазначив президент організації.

Перед цим федерація легкої атлетики України оголосила, що українські спортсмени візьмуть участь на Кубку Європи з метання, а також на чемпіонаті світу у приміщенні. Обидва змагання відбудуться у березні.

Читайте також: Україна виступить на ЧС з легкої атлетики у приміщенні і Кубку Європи з метань: склад команди

Як міжнародний спорт реагує на вторгнення Росії в Україну

На початок