"Рішення повністю неприйнятне". Польща, Швеція та Англія засудили санкції ФІФА проти Росії

"Рішення повністю неприйнятне". Польща, Швеція та Англія засудили санкції ФІФА проти Росії

"Рішення повністю неприйнятне". Польща, Швеція та Англія засудили санкції ФІФА проти Росії
AP Photos

Країни вимагають більш жорстких санкцій.

Росія втратила свою назву, прапор, гімн та можливість проводити "домашні" матчі на своєму полі через санкції ФІФА, які були накладені на цю країну через вторгнення в Україну. Однак європейські футбольні асоціації незадоволені цим рішенням ФІФА.

Читайте також: ФІФА ввела санкції проти Росії через вторгнення в Україну: що вони передбачають

Свій найближчий матч команда "РФС" мала провести проти Польщі - у плей-оф відбору на чемпіонат світу-2022. Польська сторона ще до запровадження санкцій заявляла, що не буде грати проти Росії. І тепер ця позиція залишилася незмінною.

"Рішення ФІФА повністю неприйнятне. Ми не зацікавлені у цій грі. Наша позиція залишається незмінною: збірна Польщі не гратиме проти Росії, неважливо від того, як вона називатметься", - написав президент польського футбольного союзу Цезарій Кулеша.

Також Польща надіслала лист до усіх європейських федерацій з метою підтримати їх позицію. "Жодної індульгенції Росії через агресію проти України", - йдеться у заяві поляків.

Президент шведської федерацї футболу Карл-Ерік Нільссон заявив у коментарі Fotbollskanalen, що вони "незадоволені" рішенням ФІФА.

"Наша позиція незмінна, ситуація в Україні не змінилася лише тому, що ми отримали лист від ФІФА, тож у нас нема інших варіантів. Ми хочемо переговорити з Польщею та Чехією, щоб повернутися до ФІФА з нашою позицією, але ми очікували різкішої відповіді від ФІФА. Ми б її зробили", - сказав Нільссон.

Також Асоціація Футболу Англії заявила, що збірна Англії не гратиме проти Росії у будь-яких міжнародних матчах після вторгнення в Україну.

Що відомо

На початок