Латвійський та фінський хокейні клуби вийшли зі складу КХЛ через вторгнення РФ в Україну

Латвійський та фінський хокейні клуби вийшли зі складу КХЛ через вторгнення РФ в Україну

Латвійський та фінський хокейні клуби вийшли зі складу КХЛ через вторгнення РФ в Україну
. КХЛ

КХЛ вже втратила двох представників у своєму турнірі.

Два хокейні клуби - фінський "Йокерит" та латвійський "Динамо" (Рига) - вийшли зі складу списку учасників Континентальної хокейної ліги.

Континентальна хокейна ліга - один із найбільших міжнародних чемпіонатів, у якому виступають переважно російські клуби, а також представники Європи та Азії. У поточному розіграші турніру беруть участь 24 команди, з яких п'ять є іноземними.

У четверг, 24 лютого, Росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. І після цього одразу два хокейні клуби ухвалили рішення про відмову від участі у КХЛ.

Читайте також: Підрив нафтобази під Києвом, посилені санкції ЄС та США. Вторгнення РФ, день четвертий. Онлайн

Першим КХЛ офіційно покинув фінський "Йокерит". Фінська команда вийшла у плей-оф турніру, проте відмовилася від виступів.

А у неділю, 27 лютого, представники хокейного клубу "Динамо" (Рига) оголосили, що не збираються продовжувати виступи у КХЛ - також через вторгнення Росії в Україну.

"Ухвалено рішення про вихід з КХЛ, що висловлює чітку позицію керівництва клубу. В умовах військової та гуманітарної кризи ми не бачимо можливості для співпраці з КХЛ", - зазначається у зверненні "Динамо" (Рига).

Що відомо

  • "Йокерит" виступав у Континентальній хокейній лізі з сезону 2014/15. "Динамо" (Рига), своєю чергою - з сезону 2008/09.
  • Учасником Континентальної хокейної ліги був і український клуб "Донбас" - з 2012 по 2014 роки. Проте після анексії Росією Криму та окупації Донбасу клуб вийшов із чемпіонату.
  • Таким чином, у складі КХЛ залишилися лише три іноземні клуби: мінське "Дінамо", китайський "Куньлунь Ред Стар", а також казахстанський "Барис".

Останні реакції спортивного світу на повномасштабне вторгнення Росії до України

На початок