Сергій Стаховський записався у територіальну оборону на тлі повномасштабного вторгнення РФ в Україну

Сергій Стаховський записався у територіальну оборону на тлі повномасштабного вторгнення РФ в Україну

Ексклюзивно
Сергій Стаховський записався у територіальну оборону на тлі повномасштабного вторгнення РФ в Україну
. Stako_tennis

Екстенісист повернувся в Україну для того, щоб допомогти у російському вторгненні.

Колишній лідер українського тенісу Сергій Стаховський записався у територіальну оборону на тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це екстенісит повідомив у коментарі Sky Sports.

Оновлено. У коментарі Суспільне Спорт Стаховський підтвердив, що записався до лав територіальної оборони. Однак ще не підписав контракт, оскільки, за його словами, охочих дуже багато, але зброї, за його розумінням, на всіх не вистачає.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, яке відбулося у четвер, 27 лютого, пройшли вже більш, ніж три доби. Росія продовжує завдавати масованих атак по українським містам.

Читайте також: Підрив нафтобази під Києвом, посилені санкції ЄС та США. Вторгнення РФ, день четвертий. Онлайн

Сергій Стаховський був одним із перших, хто висловив позицію щодо дій Росії проти України. Перед вторгненням Стаховський засудив визнання Росією самопроголошених "Л/ДНР".

Як повідомив Стаховський у коментарі Sky, ще минулого тижня він записався у лави територіальної оборони. І вже повернувся в Україну після того, як відвіз свою сім'ю до Угорщини.

"Звісно, я буду битися, це єдина причина, чому я намагаюся повернутися. Я записався у територіальну оборону минулого тижня. У мене нема військового досвіду, але я маю досвід поводження з особистою зброєю", - сказав Стаховський.

"Мій тато та брат - хірурги, вони перебувають у стресових обставинах. Я часто з ними спілкуюся, вони ночують у півдалах".

Також Стаховський наголосив: війна України з Росією триває вже восьмий рік. І вважає, що вже тоді Україна мала отримати повну підтримку від європейських країн.

"Для наших Збройних сил це [підтримка від західних країн] дуже значуща, оскільки вони не одні щонайменше у медійному середовищі. Але давайте бути реалістами: війна з Росією триває вже вісім років, де ж усе це було раніше. Ніхто з нас не вірив, що таке могло трапитися, але це трапилося".

Стаховський - не єдиний український спортсмен, що записався на допомогу українській армії. Крім нього, біатлоніст Дмитро Підручний та лижний двоборець Дмитро Мазурчук вступили у лави Національної Гвардії України.

Останні реакції спортивного світу на повномасштабне вторгнення Росії до України

На початок