"Сподіваюсь, ти здохнеш найстрашнішою смертю". Олександр Зінченко звернувся до Володимира Путіна

"Сподіваюсь, ти здохнеш найстрашнішою смертю". Олександр Зінченко звернувся до Володимира Путіна

"Сподіваюсь, ти здохнеш найстрашнішою смертю". Олександр Зінченко звернувся до Володимира Путіна
. АР

Однак сторіз українця доволі швидко видалив Instagram.

Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко відреагував на початок повномасштабного вторгнення Росії до України, що розпочалось 24 лютого о 5:00 за київським часом.

Читайте також: По всій Україні запроваджують воєнний стан — Зеленський

На своїй сторінці в Instagram 25-річний футболіст опублікував сторіз зі світлиною Володимира Путіна та підписав її наступним чином:

"Сподіваюся, що ти здохнеш найстрашнішою смертю, мерзото!"

Однак через певний час ця публікація зникла. За словами гравця, Instagram видалив його сторіз, про що повідомив телеграм-канал "Футбол України".

Раніше Олександр Зінченко також опублікував пост на підтримку України, у якому підкреслив, що Україна "належить українцям і ніхто ніколи не зможе привласнити її".

Читайте також: "Путін – реінкарнація Гітлера". Як українські атлети відреагували на загрозу нового вторгнення Росії

Через що могли заблокувати сторіз українця про Володимира Путіна?

За правилами Instagram, у мережі не допускається публікація контенту, що розпалює ворожнечу. Зокрема, у правилах спільноти вказано наступне:

"Ми прагнемо розвивати доброзичливу та різноманітну спільноту. Ми видаляємо контент з імовірними загрозами або мовою ворожнечі, контент, націлений на приватних осіб з метою принизити або присоромити їх, персональну інформацію, призначену для шантажу або залякування, а також повторювані небажані повідомлення".

Водночас у правилах Instagram вказано, що спільнота може дозволити поширення дописів із мовою ворожнечі "з метою опротестувати їх чи привернути увагу громадськості". У таких випадках необхідно "чітко вказувати свої наміри".

Реакція спортивного світу на загрозу вторгнення Росії в Україну

На початок