"Біль був нестерпний". Фінський лижник відморозив геніталії під час останньої гонки Олімпіади-2022

"Біль був нестерпний". Фінський лижник відморозив геніталії під час останньої гонки Олімпіади-2022

"Біль був нестерпний". Фінський лижник відморозив геніталії під час останньої гонки Олімпіади-2022
PASI LIESIMAA

Спортсмен пройшов дистанцію до кінця, але після неї звернувся за медичною допомогою.

У Пекіні підійшла до завершення Зимова Олімпіада-2022. У неділю, 20 лютого, відбулася церемонія закриття Ігор, а також були розіграні останні комплекти нагород.

Дивіться також: Вихід України, феєрверки, передача естафети Мілану. Якою була церемонія закриття Олімпіади-2022

Однією із заключних гонок Олімпіади-2022 став чоловічий масстарт. Він відбувся у суботу, 19 лютого, і пройшов за скороченою програмою: замість 50 км гонки спортсмени пробігли лише 30 кілометрів через погіршення погодних умов - температура повітря склала -17 градусів.

Навіть за таких умов лижники після масстарту скаржилися на складні умови, в яких проводилася гонка. А фінський спортсмен Ремі Ліндхольм ще й зазнав відмороження частин тіла.

Що сталося?

Ліндхольм після проходження дистанції розповів про те, що через наднизьку температуру відморозив собі геніталії. На фініші ж він показав 28-й результат.

"Ви можете лише здогадуватися, яка частина тіла була трохи відмороженою. Це було одне із найгірших змагань, в яких ми змагалися. Мова йшла просто те, щоб перебороти себе", - розповів спортсмен.

Після виступу лижнику знадобився тепловий пакет, щоб повернути відморожені частини тіла до нормального стану. Проте після цього Ліндхольм почав відчувати сильний біль.

"Коли частини тіла почали нагріватися після фінішу, біль був нестерпний".

Це не вперше Ліндхольм зазнав подібного обмороження тіла. У 2021 році лижник зазнав схожих проблем під час гонки, яка відбулася у Фінляндії.

Що відомо

  • Переможцем масстарту став представник ОКР Алєксандр Большунов.
  • До фінішу не дійшов головний претендент на "золото" Йоганнес Клебо. Норвезький спортсмен мав проблеми зі здоров'ям перед гонкою та зійшов з дистанції.
Читайте також: "Був у вбиральні довше, ніж спав". 5-разовий чемпіон знявся з гонки Олімпіади-2022 через проблеми
На початок