Збірна України з біатлону назвала склад на чоловічу естафету на Олімпіаду-2022: хто бігтиме

Збірна України з біатлону назвала склад на чоловічу естафету на Олімпіаду-2022: хто бігтиме

Збірна України з біатлону назвала склад на чоловічу естафету на Олімпіаду-2022: хто бігтиме
НОК

Ексклюзивна інформація Суспільне Спорт з Китаю.

Чоловіча естафетна гонка розпочне програму класичних командних гонок на Олімпіаді-2022. Вона відбудеться у вівторок, 15 лютого, о 08:30 за київським часом.

ОНОВЛЕНО: час початку гонки змінено! Не об 11:00, а о 08:30 за київським часом.

Читайте також: Чоловічу естафету з біатлону на Олімпіаді-2022 перенесено: чому і коли відбудеться гонка

Тренерський штаб збірної України уже визначився зі складом на цю естафету. Склад та розстановку за етапами ексклюзивно для Суспільне Спорт назвав Юрай Санітра.

  • Склад України на чоловічу естафету: Богдан Цимбал - Артем Прима - Антон Дудченко - Дмитро Підручний

Збірна України в незмінній четвірці виступає увесь біатлонний сезон, однак уперше стартуватиме саме в такому розташуванні етапів естафети!

Як Юрай Санітра пояснив вибір складу та розстановки на естафету:

"У такому складі у цьому сезоні не бігли естафети, але знаю спортсменів і виходжу з ситуації, яка нас завтра чекає: буде холодно. Дмитро знає, як почекати на свій останній етап, він знаходиться в хорошій формі. І там нема різниці, чи буде Прима бігти останній, чи Підручний. Цимбал добре пробіг перший етап в Антгольці на Кубку світу, має трохи досвіду, думаю, що в контакті він може триматися і боротися. І буде дуже важливо, як впорається зі стрільбою. Щоб закривав з п'яти-шести пострілів, щоб міг втримати контакт до другого етапу", - сказав Санітра.

У цьому сезоні збірна України проводила естафети за розстановкою Прима - Підручний - Цимбал - Дудченко, а останню естафету: Цимбал - Підручний - Дудченко - Прима.

Повний стартлист на гонку буде опублікований пізніше.

Де дивитися Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Трансляція Олімпіади-2022 - тут

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок