Розклад виступів українців у 7-й день Олімпіади-2022 (п'ятниця, 11 лютого): хто й коли змагається

Розклад виступів українців у 7-й день Олімпіади-2022 (п'ятниця, 11 лютого): хто й коли змагається

Розклад виступів українців у 7-й день Олімпіади-2022 (п'ятниця, 11 лютого): хто й коли змагається
. НОК

Українці виступлять у шести видах спорту.

Сьомий змагальний день на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні (п'ятниця, 11 лютого, пройде для українських спортсменів у шести видах спорту. Виступатимуть українці у гірськолижному спорті, біатлоні, лижних перегонах, стрибках з трампліна, скелетоні. Уперше на Іграх у Пекіні Україна виступить і у шорт-треку.

Розпочне виступи у складі збірної України Анастасія Шепіленко. Гірськолижниця змагатиметься у фіналі супер-гіганту. За медалі боротимуться також представники України у лижних перегонах та біатлоні.

Крім цього, українці боротимуться за потрапляння у фінал у стрибках з великого трампліна. А ось скелетоніст Владислав Гераскевич змагатиметься у третьому заїзді, який стане визначальним у контексті потрапляння у четвертий заїзд та боротьби за високі місця.

Уперше виступлять на Олімпіаді-2022 три спортсмени: Анастасія Меркушина (біатлон), яку довикликали у склад збірної України, Віталій Калініченко, який пропустив стартовий виступ через позитивний тест на коронавірус. А також Олег Гандей, який уперше виступить на олімпійському турнірі з шорт-треку.

Розклад виступів українців на Олімпіаді-2022: сьомий день (п'ятниця, 11 лютого)

  • 11 лютого, 05:00. Анастасія Шепіленко: гірськолижний спорт (супер-гігант)
  • 11 лютого, 09:00. Руслан Перехода, Олексій Красовський: лижні перегони (класична гонка на 15 км)
  • 11 лютого, 11:00. Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина: біатлон (спринт)
  • 11 лютого, 13:00. Антон Корчук, Віталій Калініченко, Євген Марусяк: стрибки з трампліна (великий трамплін, кваліфікація)
  • 11 лютого, 13:18. Олег Гандей: шорт-трек (500 метрів, третій заїзд)
  • 11 лютого, 14:20. Владислав Гераскевич: скелетон (третій заїзд)

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Трансляція Олімпіади-2022 - тут

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок