Український санкар Мандзій розповів, що пропустив тренування на Олімпіаді-2022 через коронавірус

Український санкар Мандзій розповів, що пропустив тренування на Олімпіаді-2022 через коронавірус

Ексклюзивно
Український санкар Мандзій розповів, що пропустив тренування на Олімпіаді-2022 через коронавірус
. ILF

До цього спортсмен не коментував ситуацію, що виникла в Пекіні.

Український санкар Андрій Мандзій уперше публічно прокоментував свою відсутність на тренуваннях на початку Олімпійських ігор-2022 у Пекіні. Спортсмен не вийшов на перші чотири офіційні тренувальні заїзди, але про причину ні він, ні Національний олімпійський комітет України не повідомляли.

Врешті санкар з'явився на треку в останній можливий день тренувань. Якби він пропустив і його, то не був би допущений до основного старту.

Змагання для Мандзія, як і для іншого українця Антона Дукача, завершилися після третього з чотирьох заїздів. До фінального спортсмени не відібралися через провалений перший заїзд.

Читайте також: Український санкар Мандзій пропустив чотири тренувальні заїзди на Олімпіаді-2022. Що відбувається

Як пояснив ситуацію Андрій Мандзій

Після виступу Мандзій у коментарі Суспільне Спорт пояснив, що причиною такого результату вважає відсутність достатньої кількості тренувань. А пропустив він їх через те, що після приїзду до Пекіна отримав позитивний тест на COVID-19.

"Що сталося? Не вистачає заїздів, не вистачає тренувань. Справа в тому, що з першого дня перебування в Китаї в мене був позитивний результат [тесту на коронавірус], і я пропустив чотири тренування, – зізнався Андрій. – У мене всього було одне тренування перед Олімпійськими іграми. Більше не було офіційних заїздів, тому доводилося просто ходити по трасі й дивитися на трасу перед змаганнями вчора".

"Я три тренувальні дні пропустив. Це якраз зараз я мав би вийти на пік, розібрати всі помилки", – переконаний Мандзій.

"Всі в однакових умовах? Власне, цього разу не в однакових. Що далі? Дивитися продовження змагань, допомагати дівчатам, двійкам, команді. Чи будуть далі Олімпійські ігри? Я не знаю. Ще не готовий вам відповісти".

Хто такий Андрій Мандзій

  • Андрій Мандзій – 33-річний український санкар, який представляє Тернопільську область.
  • Для Мандзія ця Олімпіада стала третьою в кар'єрі та найкращою за результатом. У Сочі-2014 він посів 31-ше місце, а в Пхьончхані-2018 – 40-ве.
  • Найкращий особистий результат Мандзія на чемпіонатах світу – 13-те місце у спринті в 2021 році, в класичні одиночці – 22-ге місце того ж року.
Читайте також: Українські санкарі не вийшли до фінального заїзду на Олімпіаді-2022

Що далі

  • Понеділок, 7 лютого. 13:50 – Жінки-одиночки. 1-й і 2-й заїзди
  • Вівторок, 8 лютого. 13:50 – Жінки-одиночки. 3-й і 4-й заїзди
  • Середа, 9 лютого. 14:20 – Двійки. 1-й і 2-й заїзди
  • Четвер, 10 лютого. 15:30 – Командні змагання (естафета)

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Читайте також: "Є запас: сани ще не в бойовій готовності". Українські санкарки – про тренування на Олімпіаді-2022
На початок