Тренер збірної України з біатлону Ященко отримав негативний другий тест на коронавірус

Тренер збірної України з біатлону Ященко отримав негативний другий тест на коронавірус

Тренер може покинути самоізоляцію після позитивного тесту.

Один із тренерів збірної України з біатлону Ігор Ященко покинув самоізоляцію після того, як отримав негативний результат другого тесту на коронавірус. Про це повідомив тренер у коментарі НОК України.

Ященко отримав позитивний результат тесту на коронавірус після прибуття у Пекін на Олімпіаду-2022. Він був другим членом біатлонної команди з позитивним результатом на COVID-19 - першим став головний тренер чоловічої команди Юрай Санітра.

Читайте також: Другий тренер збірної України з біатлону здав позитивний тест на коронавірус на Олімпіаді-2022

Тренер мав можливість здати ще один тест на коронавірус, який мав би визначити, чи покине він самоізоляцію. На відміну від Санітри, у якого і другий результат тесту на коронавірус був позитивним, Ященко здав негативний тест.

"Дуже радий, що так все сталося і я можу повернутися до активної діяльності. Почуваю себе чудово. Вже зранку, за процедурою, здав черговий тест. Наразі у нас тут -16 і дуже сильний вітер. Ми прийняли рішення, не їхати на тренування на біатлонний стадіон за такої погоди, а на місці, тут у селищі, його провести, розім’ятися тощо", - зазначив тренер після негативного тесту.

Таким чином, на самоізоляції залишається лише головний тренер чоловічої команди Юрай Санітра. Згідно з "правилами Олімпіади-2022" (playbook для атлетів та представників команд), якщо в тренера не буде симптомів коронавірусу, він відбуватиме самоізоляцію в готельному номері до двох поспіль негативних ПЛР-тестів різницею не менше 24 годин.

Коронавірус у збірній Україні перед Олімпіадою-2022: що відомо

  • Це перший випадок позитивного тесту на коронавірус в складі олімпійської збірної України.
  • Перед стартом сезону у складі чоловічої команди виник спалах коронавірусу, під час якого перехворіли Артем Прима та Артем Тищенко, які потрапили до складу на Олімпіаду-2022.
  • Крім цього, позитивний результат тесту на коронавірус також отримував тренер Олександр Кравченко. Через це він пропускав два останні етапи Кубка світу, але у Пекін разом зі збірною відправився.
  • Юрай Санітра отримав другий результат тесту на коронавірусу і відправлений на самоізоляцію.
Читайте також: Тренер збірної України з біатлону відправлений на самоізоляцію через позитивний тест на COVID-19
На початок