Другий тренер збірної України з біатлону здав позитивний тест на коронавірус на Олімпіаді-2022

Другий тренер збірної України з біатлону здав позитивний тест на коронавірус на Олімпіаді-2022

Другий тренер збірної України з біатлону здав позитивний тест на коронавірус на Олімпіаді-2022
biathlon.com.ua

Це вже другий випадок в українській збірній у Пекіні.

Після того, як на самоізоляцію потрапив головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра, ще один тренер чоловічої команди здав позитивний тест після приїзду до Пекіна на Олімпійські ігри-2022.

Як повідомляє biathlon.com.ua, коронавірус також виявили в одного з помічників Санітри – Ігоря Ященка. Слідом за старшим наставником він теж не зможе очолити підготовку чоловічої збірної та розпочне самоізоляцію напередодні старту Олімпіади. Суспільне Спорт підтверджує цю інформацію: перший тест Ященка виявився позитивним, водночас він у неділю, 30 січня, здасть ще один ПЛР-тест.

Спортсмени й члени команди щодня проходять тести. В українських біатлоністів поки що не було виявлено коронавірусу, проте серед тренерського штабу це вже другий випадок.

Читайте також: Тренер збірної України з біатлону відправлений на самоізоляцію в Пекіні-2022: що це означає

Зі спортсменами продовжуватиме роботу Олексій Кравченко. Крім того, в Пекіні працює головний тренер жіночої команди Урош Велепець, а також Олександр Кравченко.

Згідно з "правилами Олімпіади-2022" (playbook для атлетів та представників команд), якщо в тренера не буде симптомів коронавірусу, він відбуватиме самоізоляцію в готельному номері до двох поспіль негативних ПЛР-тестів різницею не менше 24 годин. Коли ізоляція завершиться, тести треба буде здавати вже двічі на добу, адже в такому випадку будуть задіяні правила "близького контакту", що триватимуть 14 днів.

Читайте також: На Олімпіаді-2022 різко зросла кількість випадків COVID-19: скільки виявлено та з чим це пов'язано

Що відомо

  • За минулу добу в Пекіні відбувся стрибок у кількості позитивних тестів на коронавірус: серед спортсменів і членів команд виявили 19 випадків за день, порівняно з двома попередньої доби, а загалом – 36 захворювань на COVID-19 за добу.
  • Наразі загальна кількість випадків коронавірусу на Олімпіаді-2022 перевалила вже за 100 ще до офіційного початку Ігор.
  • Перші гонки з біатлону відбудуться 5 лютого: відкриє змагання з цього виду спорту змішана естафета.
Читайте також: Спортсмени збірної Тайваню бойкотуватимуть церемонії Олімпіади-2022: у чому причина
На початок