На Олімпіаді-2022 різко зросла кількість випадків COVID-19: скільки виявлено та з чим це пов'язано

На Олімпіаді-2022 різко зросла кількість випадків COVID-19: скільки виявлено та з чим це пов'язано

На Олімпіаді-2022 різко зросла кількість випадків COVID-19: скільки виявлено та з чим це пов'язано
AP

За минулу добу виявили 19 випадків коронавірусу серед спортивних делегацій, що прибули до Пекіна.

На Олімпійський іграх-2022, що офіційно відкриються у столиці Китаю Пекіні 4 лютого, дедалі більше зростає кількість позитивних тестів на коронавірус. Як повідомляють організатори, з 23 січня було виявлено вже 105 випадків COVID-19.

За минулу добу – 28 січня – відбувся значний стрибок у кількості позитивних тестів: було виявлено 36 випадків, зокрема 19 – серед спортсменів і членів команд, які проходили тестування в аеропорту. 27-го кількість становила 12 (2 – серед спортивних делегацій).

Водночас до олімпійського селища прибуває дедалі більше спортсменів, і, відповідно, зростає кількість тестів: у спортивних командах за добу зробили понад дві тисячі – більше, ніж за два попередні дні загалом.

У самій олімпійській "бульбашці", де спортсмени ізольовані від зовнішнього світу, з початку роботи олімпійського селища знайшли тільки один позитивний випадок серед команд.

Читайте також: "Звідки братимуть мазок?" Українську бобслеїстку попросили "надати ПЛР-тест для боба" на Олімпіаді
олімпіада ковід
beijing2022.cn

Організатори очікують, що наступними днями кількість випадків коронавірусу зростатиме. Голова з медичних питань на Олімпіаді-2022 Браян Макклоскі вважає, що цей період буде піковим через приїзд великої кількості людей до країни: "На цьому етапі ми очікуємо найбільші цифри".

Макклоскі запевняє, що заходи безпеки на Олімпіаді достатньо суворі й вважає малоймовірним, що хтось із інфікованих прибувших передасть вірус за межі "бульбашки".

Читайте також: Олімпіада-2022: у Пекіні послабили карантинні вимоги для спортсменів під час нагородження

Що відомо про ситуацію з коронавірусом у командах напередодні старту Олімпіади

Читайте також: Олімпіада-2022: влада Китаю відмовилася від продажу квитків населенню. Чому та чи будуть глядачі
На початок