Три нічиї поспіль і єдина перемога Казахстану. Результати двох турів групи B Євро-2022 з футзалу

Три нічиї поспіль і єдина перемога Казахстану. Результати двох турів групи B Євро-2022 з футзалу

Три нічиї поспіль і єдина перемога Казахстану. Результати двох турів групи B Євро-2022 з футзалу
Getty Images

Ніхто ще не гарантував собі місце у плей-оф.

Чемпіонат Європи з футзалу поступово наближається до визначення перших учасників плей-оф. У групі України за два тури нікому не вдалося гарантувати собі місце у топ-2 (дуже близькою є Португалія), в групі В - та сама історія.

У першому турі цієї групи було зафіксовано дві нічиї: Словенія несподівано відібрала очки в Казахстану, а Фінляндія - в Італії.

Пряма трансляція усіх матчів Євро-2022 з футзалу - на сайті Суспільне Спорт.

Другий тур розпочався ще з однієї нічиєї, а тоді - Казахстан зміг дотиснути Фінляндію, перервавши цю серію з матчів без переможця.

Група В. Другий тур тур
  • Словенія - Італія 2:2
  • Казахстан - Фінляндія 6:2

Італія змогла забити гол на першій хвилині матчу, але до перерви пропустила від Словенії, а тоді опинилася в статусі команди, що відіграється. Ціною голу лідера команди, Алекса Мерліма, італійцям вдалося зрівняти рахунок - 2:2.

Останні хвилини Італія проводила з п'ятим польовим, хотіла вирвати перемогу, але не змогла цього зробити. Натомість за 2 секунди до кінця м'яч після удару словенського воротаря влучив у штангу воріт Італії.

У матчі Казахстан - Фінляндія дебютанти чемпіонату Європи (фіни) двічі виходили уперед. Але двічі казахи доволі швидко зрівнювали рахунок. Другий гол забив воротар Ігуіта - перший гол голкіпера на турнірі.

А в останні 10 хвилин лише казахи забивали - спершу команда вийшла вперед, тоді довела різницю до двох голів. А тоді збільшила перевагу до чотирьох м'ячів, використавши гру фінів з п'ятим польовим - 6:2.

Група В. Турнірна таблиця
  1. Казахстан - 4 очки, 10:6
  2. Словенія - 2 очки, 6:6
  3. Італія - 2 очки, 5:5
  4. Фінляндія - 1 очко, 5:9

Що відомо

На початок