"Треба розібратися". Урош Велепець - про склад жіночої збірної України з біатлону на Олімпіаду-2022

"Треба розібратися". Урош Велепець - про склад жіночої збірної України з біатлону на Олімпіаду-2022

Ексклюзивно
"Треба розібратися". Урош Велепець - про склад жіночої збірної України з біатлону на Олімпіаду-2022
Biathlon.com.ua

Ексклюзивний коментар тренера жіночої команди для Суспільне Спорт.

Головний тренер жіночої збірної України з біатлону Урош Велепець заявив, що склад олімпійської команди буде відомий лише після стартів у італійському Антгольці.

Наразі на два місця в команді претендують одразу три спортсменки - Дар'я Блашко, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко. Водночас під час спілкування з Суспільне Спорт тренер збірної наголосив на тому, що кожна з біатлоністок братиме участь у гонках етапу Кубка світу з окремим завданням, а ключову роль гратиме стрільба.

  • Про склад жіночої збірної України на Олімпіаду
"Чому ще невизначений склад? Тому що треба вирішити спочатку нам, тренерам, розібратися. Перевірити дівчат, яким не давали шансів, оскільки вони хворіли. Ще не вирішили. Хочемо мати на Олімпіаді п'ять здорових бійців, тому ще це питання маємо закрити. Давайте дочекаємося завтра-післязавтра. І тоді чітко скажемо, хто поїде".
  • Про склад команди на індивідуальну гонку в Антгольці

"Гадаю, що старт буде як у чоловіків: кожна біатлоністка бігтиме з якимось завданням. Перед нами Олімпіада, ці старти хороші. У кожної спортсменки буде своє завдання, це не Олімпіада, де є один шанс і все. Когось зосередимо на стрільбу, когось - на останній круг. Зробимо кожному своє завдання. Треба стріляти: якщо не влучаєш, то шансів немає".

Читайте також: Блашко не стартуватиме в жіночій індивідуальній гонці в Антгольці: повний старт-лист
  • Про претенденток на потрапляння на Ігри

"Три дівчини [знаходяться під питанням]. Переговоримо з тренерами, і потім скажемо. Так, [Петренко, Блашко і Меркушина] поки що не на Олімпіаді".

Що відомо

  • До олімпійської жіночої команди вже відібрались Валентина Семеренко, Юлія Джима та Олена Білосюк. Два місця ще залишаються вакантними. Водночас у чоловічій команді тренерський штаб уже визначився зі складом.
  • Етап Кубка світу в Антгольці - останній перед Олімпійськими іграми в Пекіні. Гонки в Італії проходитимуть до 23 січня включно.
  • В Антгольці українки стартуватимуть в індивідуальній гонці та в жіночій естафеті. А також у масстарті, якщо зможуть відібратись під час індивідуальної гонки.
На початок