Матч жіночої Ліги чемпіонів з футболу поб'є світовий рекорд за відвідуваністю: як це можливо

Матч жіночої Ліги чемпіонів з футболу поб'є світовий рекорд за відвідуваністю: як це можливо

Матч жіночої Ліги чемпіонів з футболу поб'є світовий рекорд за відвідуваністю: як це можливо
AP

Один матч відвідають понад 80 тисяч гладачів.

Поєдинок чвертьфіналу жіночої Ліги чемпіонів з футболу між "Барселоною" та "Реалом" поб'є світовий рекорд за відвідуваністю глядачів.

"Барселона" та "Реал" пройшли груповий раунд жіночої Ліги чемпіонів. За підсумками жеребкування представники чемпіонату Іспанії натрапили один на одного.

Матч-відповідь між "Барселоною" та "Реалом" мав відбутися на 6-тисячному стадіоні імені Йогана Кройфа, який також є тренувальним полем для каталонців. Проте у підсумку поєдинок перенесли, завдяки чому він поб'є світовий рекорд.

Чому матч жіночої Ліги чемпіонів поб'є світовий рекорд?

Поєдинок між жіночими командами "Барселони" та "Реала" перенесли на стадіон "Камп Ноу", що є домашньою ареною для чоловічої "Барселони".

"Камп Ноу" здатний вмістити 99.3 тисяч глядачів, однак через пандемію коронавірусу кількість глядачів обмежується. Попри це, матч "Барселона" - "Реал" у чвертьфіналі жіночої Ліги чемпіонів могли відвідати 70 тисяч уболівальників.

Проте ажіотаж на квитки сприяв тому, що "Барселона" зробила запит на випуск додаткової кількості квитків. І тепер матч між командами відвідають ще як мінімум 10 тисяч уболівальників, тобто 80 тисяч.

Кількість глядачів на матч-відповідь може ще збільшитися. Якщо місцева влада пом'якшить коронавірусні заходи та зменшить обмеження, то "Барселона" зможе випустити додаткову кількість квитків на матч.

Таким чином, поєдинок "Барселона" - "Реал" поб'є світовий рекорд у жіночому клубному футболі. Попередній рекорд датовано 2019 роком, це відбулося під час матчу між "Атлетико" та "Барселоною", який пройшов на стадіоні "Ванда Метрополітано".

Абсолютним рекордом відвідуваності у жіночому футболі є матч між збірними США та Китаю. У 1999 році ці команди зібрали 90 185 глядачів. Однак якщо кількість глядачів дозволять збільшити до максимальної позначки, то матч "Барселона" - "Реал" може побити і цей рекорд.

Що відомо

  • Жіноча команда "Барселони" здобула требл у сезоні 2020/21, вигравши чемпіонат та Кубок Іспанії, а також жіночу Лігу чемпіонів.
  • "Барселона" має переможний стрік у сезоні 2021/22 - 23 перемоги поспіль.
  • Жіноча команда "Реала" була заснована у 2019 році. У сезоні 2020/21 мадридці фінішували другими у чемпіонаті Іспанії.
  • Матч-відповідь між "Барселоною" та "Реалом" відбудеться 28 березня.
На початок