"Настрій на трасі не такий, як потрібно". Санітра - про виступ українців у персьюті в Рупольдингу

"Настрій на трасі не такий, як потрібно". Санітра - про виступ українців у персьюті в Рупольдингу

Ексклюзивно
"Настрій на трасі не такий, як потрібно". Санітра - про виступ українців у персьюті в Рупольдингу
Суспільне

Тренер підбив підсумки змагального етапу в Німеччині.

Автор коментаря: Олег Шумейко

Збірна України з біатлону завершила виступ на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдингу. Останніми на старт вийшли чоловіки в гонці переслідування.

Одразу четверо українських біатлоністів - Дмитро Підручний, Артем Прима, Богдан Цимбал і Антон Дудченко - зуміли відібратись до персьюту. При цьому найкращий з українців, Підручний, зробив це з сьомої позиції.

Однак уже під час гонки представники української команди не змогли поліпшити свої показники, а найкращим результатом для "синьо-жовтих" стало 40-ве місце Дмитра Підручного.

Читайте також: Усі українці втратили позиції в переслідуванні на Кубку світу, найкращий - 40-й: результат

Виступ чоловічої збірної України в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт оцінив очільник команди Юрай Санітра.

  • Про результати в чоловічій гонці переслідування

"Ніхто не впорався зі стрільбою, і я бачу, що і настрій на трасі не такий, як потрібно. Біатлон знову показав, що потрібно бути обережними, завжди бути готовими на 100%. Гадаю, що для спортсменів і для нас, тренерів, це показник, що потрібно більше займатися підготовкою стрільби в умовах вітру, адже такі умови нас очікуватимуть і в Пекіні.

Маємо досвідчених спортсменів. Особливо, стріляючи лежачи, треба правильно реагувати [на хиби]. Підручний на першій стрільбі неправильно реагував [на промахи], вітер з іншого боку, аніж за пристрілки. Цимбал з трьома промахами біг добре, тримав контакт з хорошими біатлоністами. Якби біг учора так, як сьогодні, то могли б бути вище в результаті [естафети]".

  • Про подальші виступи на етапах Кубка світу

"Наша команда увечері від'їжджає в Антгольц, останній тиждень підготовки до Пекіна. Там вже будемо дивитися та думати, хто ще який старт пробіжить. Побачимо, як за станом і за переїздом з Рупольдинга в Антгольц".

  • Про склад чоловічої збірної України на Олімпіаду

"Склад? Краще хай це визначить керівництво федерацїі, оскільки це офіційна заява. Я, як тренер, запропонував президенту, а він вже хай підтвердить. Треба в нього запитати".

Пізніше президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак у коментарі Суспільне Спорт оголосив затверджений склад команди.

Що далі

  • 20-23 січня. Етап Кубка світу з біатлону. Антгольц, Італія
На початок