Тренер збірної Сьєрра-Леоне з футболу заявив, що отримував погрози напередодні Кубка націй

Тренер збірної Сьєрра-Леоне з футболу заявив, що отримував погрози напередодні Кубка націй

Тренер збірної Сьєрра-Леоне з футболу заявив, що отримував погрози напередодні Кубка націй
SIERRASPORTS

Наставник стверджує, що його примушували взяти на турнір конкретних футболістів.

Тренер чоловічої збірної Сьєрра-Леоне Джон Кейстер заявив, що отримував погрози напередодні Кубка африканських націй, що має розпочатися 9 січня в Камеруні. Про це повідомляє BBC.

За словами тренера, йому надійшли дві погрози смерті, пов'язані з його вибором складу команди на турнір. Кейстер стверджує, що в нього вимагали заявити на змагання певних гравців за день до оголошення команди. Яких саме, тренер не називає.

"Вважаю, що це дуже-дуже сумно, що дійшло до цього, – сказав Кейстер у коментарі BBC Sport Africa. – Хоч до якої верстви суспільства ви належите, ніхто не заслуговує подібного. Ми багато чого добилися, тож немає причини [для погроз]".

"Я маю родину, я піклуюся про цих хлопців та маю виконувати свою роботу. Це мене розлючує. Зважаючи на те, ким я є та яке маю минуле, відчуваю, що маю щось із цим вдіяти".

Кейстер повідомив про обидва інциденти до поліції та вже назвав склад команди, до якої ввійшли 28 гравців.

Читайте також: "Моє серце не є перепоною". Крістіан Еріксен хоче взяти участь у чемпіонаті світу з футболу-2022

Що відомо

  • Джон Кейстер, який народився у Великій Британії, але виступав на міжнародному рівні за Сьєрра-Леоне, тренував збірну в 2017-2019 роках. У 2020-му Кейстера знову призначили наставником команди.
  • Під його керівництвом Сьєрра-Леоне пробилася на Кубок націй уперше з 1996 року й загалом утретє. Обидва попередні рази (1994, 1996) збірна зупинялася на груповій стадії та перемагала лише в одному матчі.
  • На Кубок націй Сьєрра-Леоне кваліфікувалася з другого місця в групі L. Команда посідає 108-ме місце у світовому рейтингу ФІФА.
  • У фінальній частині турніру збірна має зіграти на груповій стадіїУ групі E. проти Алжиру (11 січня), Кот-д'Івуару (16 січня) та Екваторіальної Ґвінеї (20 січня).
Читайте також: Андрій Шевченко: президент Польського футбольного союзу хоче запросити українця тренером Польщі
На початок