"Скажена гонка". Влог скелетоніста Гераскевича - найкращий результат у кар'єрі та емоції: відео

"Скажена гонка". Влог скелетоніста Гераскевича - найкращий результат у кар'єрі та емоції: відео

"Скажена гонка". Влог скелетоніста Гераскевича - найкращий результат у кар'єрі та емоції: відео
Колаж Сергія Захарченка

П'ятий епізод влогу "Формула-1 на льоду".

Суспільне Спорт разом з українським скелетоністом Владиславом Гераскевичем продовжує висвітлювати виступи атлета в сезоні та підготовку до Олімпіади-2022. Відбувається це в рамках спецільного багатосерійного влогу "Формула-1 на льоду", який виходить на Youtube-каналі Суспільне Спорт.

Наприкінці 2021-го року Влад Гераскевич провів два старти - поборовся в Альтенбергу, а тоді в останній день року показав найкращий результат у кар'єрі. Українець фінішував шостим на "рідному" треку в латвійській Сігулді - це не лише його особистий рекорд, але й найкращий результат на рівні Кубка світу для українського скелетону в історії.

Читайте також: Українець Гераскевич уперше фінішував у топ-6 в кар'єрі на Кубку світу зі скелетону

Вдалося так високо фінішувати завдяки потужній другій спробі: другий чистий час дозволив Владу відіграти одразу сім (!) місць та вперше потрапити у топ-6. Хоча сам скелетоніст зізнається: був сердитий після своєї першої спроби, коли не вдалося все показати.

Дивіться усі емоції цього заїзду, радість Влада та його підготовку до старту (і виступ в Альтенберзі) - у випуску "Формули-1 на льоду".

Як оцінив свій виступ Гераскевич:

"Гонка була просто скажена. Перший заїзд - поганий стартовий номер, 13-е місце, я дуже засмучений і сердитий. Надії були на другий заїзд, ним вийшло показати, що у нас є потенціал і можемо бути в топ-3. Загалом фінішували шостими. І навіть у ці моменти щастя і радості ми розуміємо, як нам не вистачає стартової естакади. І розуміємо, наскільки одна десята секунди важлива - це могло б бути перше місце", - зазначив Гераскевич.

Читайте також ексклюзивний коментар Гераскевича з детальним розбором гонки уже найближчим часом на Суспільне Спорт.

Що відомо

  • Владислав Гераскевич - 22-річний український скелетоніст, єдиний українець на Кубку світу з цього виду спорту.
  • Йде на 15-му місці у загальному заліку Кубка світу сезону 2021/22, показав найкращий результат у кар'єрі. Готується до виступу на другій в кар'єрі Олімпіаді - у Пекіні-2022.
  • Усі випуски влогу "Формула-1 на льоду" - тут.
На початок