Ексдруга ракетка світу Квітова розпочала 2022 тенісний рік з поразки від 263-ї ракетки світу: відео

Ексдруга ракетка світу Квітова розпочала 2022 тенісний рік з поразки від 263-ї ракетки світу: відео

Ексдруга ракетка світу Квітова розпочала 2022 тенісний рік з поразки від 263-ї ракетки світу: відео

Перша сенсація тенісного 2022 року.

Ексдруга ракетка світу та дворазова переможниця турнірів Великого Шолому, чешка Петра Квітова (№17 світового рейтингу зараз), розпочала свій сезон 2022 року з поразки. 31-річна Квітова програла №263 у світовому рейтингу в першому раунді турніру WTA500 в Аделаїді!

Першою суперницею Квітової в 2022 році стала 23-річна австралійка Прісцілла Хон, яка отримала вайлдкард на турнір в Аделаїду.

Матч між Квітовою та Хон тривав майже дві з половиною годину, в підсумк австралійка змогла переламати хід поєдинку і оформила найбільшу перемогу у своїй кар'єрі в трьох сетах.

Перша партія залишилася за Квітовою: обидві тенісистки були бездоганними на своїх подачах, справа дійшла до тайбрейку, де сильнішою виявилася чешка. У другій партії Петра повела з брейком, але моментально австралійка відповіла зворотнім, а за рахунку 5:5 зробила ще один - 7:5 у другому сеті за Прісціллою.

Один з ключових моментів гри трапився на старті третього сету: тенісистки провели один з найефектніших розіграшів початку року, 27 ударів, неабиякий захист від австралійки та шалена зміна темпу. Зрештою, саме цей розіграш залишився за Хон і він ж дозволив їй зробити брейк.

У третьому сеті австралійка перемогла 6:2 і змогла виграти матч у 17-ї ракетки світу. Для Хон - це перша перемога в кар'єрі над тенісисткою з топ-20 світового рейтингу.

  • WTA500. Аделаїда. Перший раунд

Петра Квітова (Чехія) - Прісцілла Хон (Австралія) 1:2 (7:6 (4), 5:7, 2:6)

Що сказала переможниця після гри

"Раніше у мене кілька разів виникали проблеми з тим, аби закрити матчі. Це нічні жахи для мене, коли я згадую про ці поєдинки. Але коли я готувалася до цієї гри, налаштовувалася зовсім по-іншому. Виграти матч у тенісистки з топ-20 - велика подія," - сказала Хон.

Що відомо

На початок