Меркушина та Труш виграли одиночну змішану естафету на чемпіонаті України: результат гонки

Меркушина та Труш виграли одиночну змішану естафету на чемпіонаті України: результат гонки

Меркушина та Труш виграли одиночну змішану естафету на чемпіонаті України: результат гонки
Біатлон майбутнього

Повні результати гонки.

Чемпіонат України з біатлону після програми особистих стартів (спринти та переслідування) продовжився командними гонками. За попереднім планом, спершу мали відбутися класичні естафети, а тоді - одиночні змішані, але їх порядок змінили. Тож спершу, у неділю, біатлоністи змагалися в одиночному міксті.

Ще до старту головними фаворитами здавалася Закарпатська область, яку представляли Анастасія Меркушина та Віталій Труш. Зрештою, саме вони й здобули перемогу в цьому старті, який до того ж був першим для Меркушиної-старшої після хвороби. Команда Закарпатської області захопила лідерство уже після першого кола і не віддавала його, навіть незважаючи на одне штрафне коло Анастасії (на стрільбі лежачи на її другому етапі).

До фінішу переможний дует обійшов багатьох суперників на коло (на чемпіонаті України не знімають за це) - а фінішував Віталій Труш з комфортною перевагою. Для Труша це третє "золото" чемпіонату України в кар'єрі, і друге саме в одиночному міксті. Щодо Меркушиної - то це її четверте чемпіонство і перше саме в цій дисципліні.

Після старту Анастасія сказала, що задоволена своїм здоров'ям на 60% і дуже рада стартувати на чемпіонаті України, а одиночний мікст - одна з її улюблених дистанцій.

Щодо інших призерів, то друге місце завдяки кращій стрільбі вдалося здобути команді з Харківської області - Любов Кип'яченкова та Олександр Пономаренко випередили Валерію Дмитренко та Владислава Романчича з Чернігівської області.

Інформація доповнюється...

  1. Закарпатська область (Анастасія Меркушина / Віталій Труш)
  2. Харківська область (Любов Кип'яченкова / Олександр Пономаренко)
  3. Чернігівська область-1 (Валерія Дмитренко / Владислав Романчич)

Що відомо

  • У медальному заліку чемпіонату України на першому місці йде Чернігівська область - два "золото", далі з одним "золотом" Сумська, Київська і тепер Закарпатська область.
  • Чемпіонат України з біатлону завершиться у неділю, 27 грудня, класичними естафетними гонками.
На початок