21-річний боксер ефектно нокаутував суперника в одному з останніх боїв 2021 року: відео

21-річний боксер ефектно нокаутував суперника в одному з останніх боїв 2021 року: відео

21-річний боксер ефектно нокаутував суперника в одному з останніх боїв 2021 року: відео
AP

Опонент до останнього намагався втриматися на ногах, але йому це не вдалося.

В американському Нью-Джерсі пройшов один із заключних боксерських вечорів 2021 року. Головною його подією став бій 19-річного Віто Мільнікі та ексчемпіона WBC США Ніколаса Деломби, що закінчився перемогою молодого боксера технічним нокаутом у десятому раунді.

В андеркарді вечору відбулося одразу кілька боїв за участі інших боксерів. Зокрема, на ринг вийшов непереможний (13-0, 9 КО) боксер-середньоваговик Джої Спенсер, який мав проводити бій проти 30-річного американця Лімберта Понсе (18-4, 11 КО).

Саме розв'язка цього бою вийшла однією з найбільш яскравих. Спенсер мав перевагу упродовж стартових чотирьох раундів поєдинку, проте Понсе вдавалося продовжувати бій.

У п'ятому ж раунді Спенсеру вдалося нокаутувати Понсе. Але не одразу: після першого бокового удару у виконанні 21-річного боксера його суперник відійшов за інерцією у бік і ледь не впав, втримавшись на ногах.

Зрештою, у тому ж таки п'ятому раунді бій було завершено. Після другого точного бокового Понсе знову втримався на ногах, але Спенсер продовжив атаку і комбінацію, яка закінчилася ще одним боковим, та закінчив достроково бій.

Ця перемога стала для 21-річного Спенсера 14-ю у кар'єрі. Американський боксер не програв жодного поєдинку у кар'єрі, досягши позначки у десять нокаутів.

Що відомо

  • Наступний великий боксерський вечір відбудеться 1 січня. В андеркарді поєдинку Луїс Ортіс - Чарльз Мартін битиметься і українець Віктор Вихрист.
  • Перед тим, як стати боксером-професіоналом, Джої Спенсер провів 100 боїв в аматорах (90 перемог, 10 поразок).
На початок