Швеція оголосила частину спортсменів на зимову Олімпіаду-2022: хто увійшов у список

Швеція оголосила частину спортсменів на зимову Олімпіаду-2022: хто увійшов у список

Швеція оголосила частину спортсменів на зимову Олімпіаду-2022: хто увійшов у список
AP

Більше сотні спортсменів мають відправитися від Швеції у Пекін.

Олімпійська збірна Швеції оголосила частину спортсменів, які відправляться на зимову Олімпіаду-2022, що відбудеться у Пекіні.

Збірна Швеції є одним із претендентів на потрапляння у топ-10 медального заліку Олімпіади-2022. За прогнозами статистичного порталу Gracenote, у Пекіні шведи мають вибороти 19 медалей.

Читайте також: Олімпіада-2022: Україна не здобуде жодної медалі на Іграх у Пекіні - Gracenote

На Олімпійські ігри-2022 відправляться щонайменше 100 шведських спортсменів. І у шведському олімпійському комітеті повідомили, хто там змагатиметься.

Хто увійшов у список Швеції на Олімпіаду-2022?

Перший список шведських спортсменів - учасників Олімпіади-2022 - було названо ще у травні. Туди увійшли лідери збірної Швеції з біатлону: Ганна Еберг, Себастьян Самуельссон та Мартін Понсілуома.

Тепер же список спортсменів олімпійської збірної Швеції ще збільшився. У тому числі завдяки складу біатлоністів, у який увійшли ще п'ять спортсменів.

  • Чоловіки: Себастьян Самуельссон, Мартін Понсілуома, Пеппе Фемлінг, Єспер Нелін
  • Жінки: Ганна Еберг, Ельвіра Еберг, Анна Магнуссон, Лінн Перссон

Усього у біатлоні олімпійська збірна Швеції може бути представлена 12 спортсменами. Тобто, у список можуть увійти ще чотири біатлоністи (по два у чоловічу та жіночу команди).

За винятком Мартіна Понсілуоми та Ельвіри Еберг усі шведські біатлоністи здобували медалі на попередній Олімпіаді-2018. Хоча в особистих гонках це вдавалося лише Ганні Еберг ("золото" в індивідуальній гонці) та Себастьяну Самуельссону ("срібло" у персьюті).

Читайте також: Норвегія оголосила перший список спортсменів на зимову Олімпіаду-2022: хто туди увійшов

Загалом в останній список олімпійської збірної Швеції на Ігри-2022 увійшли 19 спортсменів. Найбільша кількість представлена у лижних гонках: шведи вже заповнили 13 місць з 16 доступних.

З остаточним списком біатлоністів Швеція має визначитися після етапів Кубка світу у Обергофі та Рупольдингу. Вони стануть заключними перед участю на Олімпійських іграх у Пекіні.

Що відомо

  • На Олімпіаді-2018 збірна Швеції здобула 14 медалей (сім - золотих).
  • По дві золоті медалі Швеція здобула у лижних перегонах, біатлоні та гірськолижному спорті. При цьому одна з олімпійських чемпіонок Стіна Нільссон змінила вид спорту і тепер є біатлоністкою.
Читайте також: Чемпіонка Олімпіади-2018 у лижних гонках дебютуватиме на етапі Кубка світу з біатлону
  • У біатлоні Швеція здобула на Олімпіаді-2018 чотири медалі: два "золота" та два "срібла".
На початок