Україна - четверта в одиночній змішаній естафеті на юніорському Кубку IBU: результати гонки

Україна - четверта в одиночній змішаній естафеті на юніорському Кубку IBU: результати гонки

Україна - четверта в одиночній змішаній естафеті на юніорському Кубку IBU: результати гонки
Pavlo Zarovetskyi

Українцям не вистачило 0.5 секунди до подіуму.

Збірна України з біатлону фінішувала четвертою в одиночній змішаній естафетній гонці, яка відбулася на етапі юніорського Кубка IBU, що пройшов в Італії.

У другий змагальний день юніорського Кубка IBU відбувалися естафетні гонки. Спочатку пройшла змішана естафета, за підсумками якої Україна з чотирма колами штрафу посіла шосте місце.

Читайте також: Україна - шоста у змішаній естафеті на юніорському Кубку IBU з біатлону

В одиночній змішаній естафеті Україна зупинилася у кроці від подіуму. Українці йшли у топ-3 майже всю гонку, але втратили подіум наприкінці гонки.

Як виступила Україна в одиночній естафеті?

Від України в одиночній естафеті на юніорському Кубку IBU бігли Юлія Городна та Віталій Мандзин. На першому етапі Городної Україна була другою - відставання від лідера складало лише 1.2 секунди, а сама біатлоністка пройшла два вогневі рубежі без хиб.

Після етапу Віталія Мандзина збірна України опустилася на третє місце. Однак із шансами на друге місце: відставання від Чехії складало лише десять секунд. Третьою Україна закінчила і другий етап Городної, в шести секундах від Росії.

Ключовим моментом гонки для України стала остання стрільба. Мандзин не закрив одну мішень з восьми пострілів, відправившись на одне коло штрафу. Але шанси на топ-3 зберігав - потрібно було поборотися зі збірною Італії.

Мандзин майже повернув Україну на третє місце в одиночній змішаній естафеті. Але на фініші український біатлоніст програв конкуренту з Італії 0.5 секунд.

Переможцями одиночної змішаної естафети стали біатлоністи Польщі. У топ-3, крім Італії - Росія.

Юніорський кубок IBU. Одиночна змішана естафета: результати гонки

  1. Польща (0+7) 45:11.7
  2. Росія (1+13) +34.3
  3. Італія (1+9) +45.2
  4. Україна (1+7) +45.7
  5. Німеччина (1+10) +1:21.1
  6. Словенія (0+14) +2:31.5
На початок