Україна - шоста у змішаній естафеті на юніорському Кубку IBU з біатлону

Україна - шоста у змішаній естафеті на юніорському Кубку IBU з біатлону

Україна - шоста у змішаній естафеті на юніорському Кубку IBU з біатлону
. Pavlo Zarovetskyi

Чотири кола штрафу на старті гонки завадили Україні фінішувати вище.

Збірна України з біатлону фінішувала шостою у змішаній естафеті на етапі юніорського Кубка IBU, що проходить в Італії.

Змішана естафета стала третьою гонкою етапу юніорського Кубка IBU. Першими двома гонками були чоловічий та жіночий спринти, причому у гонці юніорів Роман Боровик виборов "бронзу".

Читайте також: Український біатлоніст Боровик - бронзовий призер спринту на етапі Юніорського Кубка IBU

У змішаній естафеті Україна була представлена наступним складом біатлоністів: Олександра Меркушина, Олена Городна, Роман Боровик та Дмитро Грущак. Ще два біатлоністи: Юлія Городна та Віталій Мандзин бігтимуть одиночну естафету.

Вже на першому етапі Україна втратила шанси на високі місця. Олександра Меркушина на першій стрільбі не закрила три мішені з восьми пострілів і відправилася на кола штрафу. Вийшла з нього біатлоністка на 15-му місці, і хоча на передачі естафети відіграла аж сім позицій, відставання від лідера вже складало понад дві хвилини.

На етапі Олени Городної Україна відіграла ще одну позицію, піднявшись на сьоме місце. Відставання від лідера не скоротилося і складало 2:22 хвилини, але шанси на топ-6 для України зросли.

Третій етап Романа Боровика пройшов з ще одним колом штрафу. Але боротьба за топ-6 продовжувалася - від Словенії, що йшла шостою, українців відділяли лише п'ять секунд.

Україна не змогла випередити Словенію: Дмитро Грущак не зміг відіграти відставання від словенця. І хоча українці фінішували сьомими, шосту позицію вони отримали - організатори гонки дискваліфікували збірну Росії, завдяки чому Україна все ж замкнула топ-6.

Переможцями гонки стали біатлоністи з Німеччини, які з двома колами штрафу випередили Італію на 18 секунд.

Юніорський кубок IBU. Змішана естафета: результати гонки

  1. Німеччина (2+13) 1:15:18.4
  2. Італія (2+10) +18.3
  3. Чехія (0+8) +59.5
  4. Польща (3+19) +1:23.4
  5. Словенія (5+15) +2:34.1
  6. Україна (4+19) +4:17.4
На початок