Ломаченко закликав кут Коммі достроково зупинити бій. Як українець це пояснив: відео

Ломаченко закликав кут Коммі достроково зупинити бій. Як українець це пояснив: відео

Ломаченко закликав кут Коммі достроково зупинити бій. Як українець це пояснив: відео
Top Rank Boxing

Український боксер відправив у нокдаун суперника і пропонував команді викинути білий рушник.

Василь Ломаченко здобув другу перемогу у 2021 році. У 12-раундовому поєдинку український боксер переміг ганця Річарда Коммі.

Визначати переможця поєдинку довелося суддям, які одностайно віддали перевагу українському боксеру. Проте у сьомому раунді Ломаченко мав можливість достроково закінчити бій проти Коммі.

Читайте також: Василь Ломаченко розгромив Річарда Коммі і переміг рішенням суддів: результат бою

Ломаченко навіть пропонував команді Коммі викинути на ринг білий рушник, що означало б дострокову перемогу українця технічним нокаутом. Однак кут ганського боксера відмовився від цього, а бій було продовжено.

Камера з іншого ракурсу показує, як Ломаченко кричить до кута Коммі щодо можливої зупинки бою. Проте команда ганського боксера не зважила на заклики українця.

Чому Ломаченко закликав достроково зупинити бій?

Одразу ж після бою український боксер відзначив, що, на його думку, Коммі виглядав дуже важко для того, щоб продовжувати поєдинок. Хоча у підсумку зміг це зробити.

"Я бачив його ситуацію, вона була дуже важкою. Тому я сказав: "Гей, зупиніть бій". Коммі - справжній воїн, дуже міцний. Ми продовжили та показали людям 12 чудових раундів".

Покинувши ринг, Ломаченко також дав флешкоментар YouTube-каналу Flash Hub TV. Там він зазначив, що навіть розмірковував над тим, чи варто добивати Коммі у сьомому раунді.

"Бачив стан Коммі, і мені було його шкода. Тому я роздумував, що мені варто робити далі. Сумнівався щодо того, чи варто його добивати".

Після бою із Ломаченком Коммі відправився у лікарню на медобстеження. Проте у команді ганського боксера зазначили, що госпіталізація Коммі - лише запобіжний захід.

Усе про бій Ломаченко - Коммі

На початок