WTA назвала найкращу тенісистку 2021 року і переможців у чотирьох номінаціях

WTA назвала найкращу тенісистку 2021 року і переможців у чотирьох номінаціях

WTA назвала найкращу тенісистку 2021 року і переможців у чотирьох номінаціях
AP

Вдруге тенісисткою року стала австралійка Ешлі Барті.

Жіноча тенісна асоціація (WTA) визначилася з найкращими тенісистками року.

У 2021 році WTA оголосила назви п'яти номінацій, у яких визначала найсильніших тенісисток. Серед них були найкраща гравчиня року, найкраща команда року, тенісистка з найбільшими прогресом за рік, дебютантка рокуТенісистка, що уперше потрапила у топ-100 рейтингу WTA та накраще повернення року.

У вівторок, 6 грудня, WTA визначилася з переможцями номінацій. В одній з них перемогла одна і та ж тенісистка.

Читайте також: Тенісні організації ITF та ATP відмовилися підтримати WTA в бойкоті Китаю: як вони це пояснюють

Хто переміг у номінаціях WTA?

  • Найкраща тенісистка: Ешлі Барті (Австралія)

Барті вдруге здобуває перемогу у номінації (уперше - в 2019 році). У 2021 році вона тріумфувала на Вімблдоні, а також перемогла на чотирьох турнірах WTA. Очолює рейтинг WTA - вдруге поспіль закінчила рік як перша ракетка світу.

  • Команда року: Барбора Крейчикова/Катеріна Синякова (Чехія)

Крейчикова та Синякова закінчили 2021 рік у статусі лідерів світового парного тенісу. На Ролан Гаррос чеський дуєт здобув третю перемогу на рівні Грендслемів, також Крейчикова та Синякова стали переможницями турнірів у Мельбурні та Мадриді й виграли у парі на Підсумковому турнірі WTA.

  • Прогрес року: Барбора Крейчикова (Чехія)

Крейчикова отримала відзнаку не лише як частина найкращої команди у 2021 році, але й завдяки виступах на одиночних турнірах. У 2021 році чешка виграла перші три трофеї у своїй кар'єрі на одиночному рівні, один із яких - Ролан Гаррос. Крім того, Крейчикова дебютувала у топ-50 саме у 2021 році, а закінчила 2021 рік у статусі п'ятої ракетки світу.

  • Дебютантка року: Емма Радукану (Велика Британія)

18-річна Емма Радукану уперше потрапила у топ-100 рейтингу WTA. І, крім цього, стала переможницею останнього турніру серії Грендслем - US Open. На початку року Радукану посідала 343-е місце в рейтингу, піднявшись на 19-е.

  • Повернення року: Карла Суарес-Наварро (Іспанія)

Карла Суарес-Наварро планувала закінчити кар'єру у 2020-му, проте через пандемію коронавірусу відклала це на 2021 рік. Переборовши лімфому, іспанська тенісистка повернулася в Тур та провела останні матчі в кар'єрі.

Тенісні підсумки 2021 року

На початок