Яскрава розв'язка за чемпіонство у Парагваї: чемпіон зробив камбек, забивши на 90+9 і 90+11 хвилинах

Яскрава розв'язка за чемпіонство у Парагваї: чемпіон зробив камбек, забивши на 90+9 і 90+11 хвилинах

Яскрава розв'язка за чемпіонство у Парагваї: чемпіон зробив камбек, забивши на 90+9 і 90+11 хвилинах
El Hincha Deportivo PY

"Серро Портеньйо" грав проти головного конкурента за титул і став чемпіоном.

У чемпіонаті Парагваю з футболу відбулася неймовірна розв'язка у боротьбі за титул. Її долю визначили голи, які були забиті у компенсований час матчу.

За звання чемпіона Парагваю до останнього туру претендували дві команди: чемпіон 2020 року "Серро Портеньйо" та "Гуарані". Чемпіон мав перевагу над конкурентом за титул у два очки, проте "Гуарані" мав можливість його відібрати: саме ці команди мали між собою зустрітитися у заключному турі.

"Гуарані" влаштовувала лише перемога у матчі проти "Серро Портеньйо". І хоча за підсумками 90 хвилин основного часу їм це вдавалося, у компенсований "Серро Портеньйо" вирвав перемогу в емоційному стилі.

Що сталося?

"Серро Портеньйо" програвав "Гуарані" 0:2 до кінця основного часу. Проте команди переграли ще 13 - матч команди дограли у рівних складах, заробивши по два вилучення.

Один із ключових моментів матчу відбувся на 90+3-й хвилині, коли "Гуарані" залишився без голкіпера Маркоса Сервіо. На ворота відправився захисник Маркос Касерес - усі заміни команди були вичерпані.

Чемпіонам Парагваю вдалося скористатися ситуацію та здобути для себе необхідний мінімум - нічию. На 90+9 хвилині Альберто Еспінола відзначився сам, а на 90+11 - після його подачі відзначився Хуан Патіньйо.

Другий гол "Серро Портеньйо" спричинив фурор на лаві запасних команди. Патіньйо після забитого м'яча також отримав другу жовту картку через те, що зняв футболку.

Після фінішу матчу футболісти "Серро Портеньйо" не могли стримати емоцій та пішли святкувати зі своїми фанами перемогу в чемпіонаті.

Що відомо

  • Це 34-й чемпіонський титул для "Серро Портеньйо". Востаннє вони вигравали чемпіонат у 2020-му, вигравши АпертуруПерша частина чемпіонату у Парагваї.
  • У 2021-му році "Серро Портеньйо" здобув перемогу у КлаусуріДруга частина чемпіонату в Парагваї. Апертуру команда закінчила на четвертому місці.
  • Перемога в Клаусурі дала право "Серро Портеньйо" взяти участь у Копа Лібертадорес - південноамериканському аналогу європейської Ліги чемпіонів.
На початок