Олена Білосюк - у топ-25 жіночого спринту Кубка світу в Естерсунді: результати гонки

Олена Білосюк - у топ-25 жіночого спринту Кубка світу в Естерсунді: результати гонки

Олена Білосюк - у топ-25 жіночого спринту Кубка світу в Естерсунді: результати гонки
AP

Як виступили біатлоністки у другій гонці сезону.

Другою жіночою гонкою першого старту Кубка світу в Естерсунді став спринт. Біатлоністки виходили на старт після індивідуальної гонки, перемогу у якій здобула чешка Маркета Давідова.

Збірна України у спринті мала стартувати іншим складом, у порівнянні з індивідуальною гонкою. Олена Білосюк та Віта Семеренко мали дебютувати у новому сезоні. Однак у день старту стало відомо, що замість Анастасії Меркушиної на старт вийшла Катерина Бех.

Читайте також: Старт-листи на спринти Кубку світу в Естерсунді: коли бігтимуть українці

За підсумками першого вогневого рубежу за високі місця могли боротися Віта та Валентина Семеренко. Обидві біатлоністки не припустилися хиб та йшли з відставанням у 27 та 32 секунди від проміжної лідерки. На відміну від Юлії Джими, яка під час стрільби лежачи зробила одну хибу.

Однак другий вогневий рубіж унеможлив високий фініш біатлоністок. Віта Семеренко пішла на одне коло штрафу, а ось Валентина Семеренко - одразу на чотири, закривши лише одну мішень. Юлія Джима заробила ще одне коло штрафу, після чого вона замкнула на фініші топ-50.

Найкращою українкою на вогневих рубежах стала Олена Білосюк. Біатлоністка закрила усі десять мішеней і після другої стрільби виходила 23-ю.

Проте зачепитися за топ-20 українка не змогла. На останньому колі Білосюк програла 19 секунд, і фінішувала 24-ю - найкращий результат серед представниць збірної України.

Щодо Катерини Бех, то вже після першої стрільби українка, заробивши коло штрафу, йшла за межами топ-70. Покращити ситуацію на другому вогневому рубежі їй не вдалося, і тому на фініші вона показала лише

Переможницею жіночого спринту стала шведка Ганна Еберг. На фініші вона випередила француженку Анаїс Шевальє-Буше на 11.3 секунди. Топ-3 замкнула норвежка Марте Олсбю Ройзеланд.

Найшвидшою на дистанції у складі збірної України стала Юлія Джима. Вона програла 1:12 хвилини шведці Ельвірі Еберг, яка вдруге поспіль виявилася найшвидшою спортсменкою на дистанції.

 • Кубок cвіту. Перший етап (Естерсунд): жіночий спринт. Результат
 1. Ганна Еберг (Швеція, 0+0) 19:01.5
 2. Анаїс Шевальє-Буше (Франція, 0+0) +11.3
 3. Марте Олсбю Ройзеланд (Норвегія, 0+1) +15.4
 4. Дінара Алімбєкава (Білорусь, 0+0) +18.0
 5. Анна Сола (Білорусь, 0+1) +27.3
 6. Жюстін Бреза-Буше (Франція, 1+0) +35.9

...

 • 24. Олена Білосюк (Україна, 0+0) +1:22.1
 • 44. Віта Семеренко (Україна, 0+1) +1:52.0
 • 50. Юлія Джима (Україна, 1+1) +2:01.1
 • 77. Катерина Бех (Україна, 1+1) +2:27.8
 • 99. Валентина Семеренко (Україна, 0+4) +3:21.3
На початок