Тренер збірної України назвав двох біатлоністів з команди "Б", що увійдуть до складу на Кубок світу

Тренер збірної України назвав двох біатлоністів з команди "Б", що увійдуть до складу на Кубок світу

Ексклюзивно
Тренер збірної України назвав двох біатлоністів з команди "Б", що увійдуть до складу на Кубок світу
. Біатлон майбутнього

Інформація щодо складу команди від Юрая Санітри.

Тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра назвав ще двох спортсменів, які виступлять на першому етапі Кубка світу сезону 2021/22, що відбудеться в шведському Естерсунді 27-28 листопада.

Раніше вже стало відомо, що Україну представлять троє біатлоністів з команди "А": Дмитро Підручний, Богдан Цимбал та Антон Дудченко.

Решта не зможе взяти участь через наслідки спалаху коронавірусу в команді на початку листопада. Тож після контрольних тренувань мали визначити ще двох учасників з команди "Б".

Читайте також: Три біатлоністи з команди "А". Тренер чоловічої збірної України назвав склад на старт Кубка світу

Тепер Санітра повідомив у коментарі Суспільне Спорт, що п’ятірку, яка має стартувати в Естерсунді, доповнять двоє спортсменів із команди "Б". Ними будуть Денис Насико і Андрій Доценко. Біатлоністи змагатимуться в обох гонках етапу: і в індивідуальній, і в спринті.

Єдиною гонкою Кубка світу, в якій до цього брав участь Доценко, був спринт на етапі в Ансі сезону 2017/18, де українець посів 98-ме місце.

Для Насико цей етап стане абсолютним дебютом у Кубку світу.

Хто такі Доценко та Насико

  • 26-річні українські біатлоністи, що належать до другого складу збірної.
  • Андрій Доценко – чемпіон Єропи-2014 серед юніорів (мікст).
  • На рівні Кубка IBU Доценко піднімався на п’єдестал також лише в складі естафет: був першим у міксті в Ріднау-валь-Ріданна (2016), другим – у чоловічій естафеті в Арбері (2021), а також третім у змішаних естафетах у Отепяе (2017 – двічі).
  • І Доценко, і Насико показали свої найкращі результати в кар’єрі в минулому сезоні на етапі Кубка IBU в Осрбліє: Доценко став 8-м у спринті, а Насико потрапив до топ-10 у пасьюті.
Читайте також: Тренер збірної України Урош Велепець назвав двох біатлоністок, які точно поїдуть на Олімпіаду-2022

Що відомо

  • Інші спортсмени з основної команди – Артем Прима, Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко та Артем Тищенко – продовжують готуватися на зборі у Норвегії та можуть взяти участь у другому етапі в Естерсунді, якщо будуть готові.
  • Сергій Семенов, за словами тренера, наразі не готовий приєднатися до команди через стан здоров’я й наслідки коронавірусу.
Читайте також: "Він не готовий". Біатлоніст Семенов пропустить старт сезону через наслідки коронавірусу
  • Санітра очікує, що найсильнішим складом чоловіча збірна України виступить уже на етапі в Гохфільцені (10-12 грудня).
  • Суспільне Спорт – офіційний транслятор Кубка світу з біатлону в Україні. Дивіться усі гонки Кубка світу, а також чемпіонату Європи та Юніорського чемпіонату світу з 27 листопада наживо тут.
На початок