36-річний футзальний "маг" Рікардіньйо завершив кар'єру в збірній Португалії

36-річний футзальний "маг" Рікардіньйо завершив кар'єру в збірній Португалії

Офiцiйно
36-річний футзальний "маг" Рікардіньйо завершив кар'єру в збірній Португалії
. facebook.com/PORTUGAL

Проти України на Євро-2022 він уже не зіграє.

Шестиразовий найкращий футзаліст року в світі, MVP останнього чемпіонату Європи (2018) та світу (2021) португалець Рікардіньйо оголосив про завершення кар'єри у складі збірної. Про своє рішення він заявив на спеціальній пресконференції у Португалії за участю тренера збірної та президента федерації футбору.

36-річний Рікардіньйо дебютував у складі національної команди 18 років тому - у 2003 році. З того часу він зіграв за збірну 187 матчів, забив 141 гол. Обидва показники є рекордними для португальського футзалу.

"Це безсумнівно був найкращий шлях мого життя. Я досягнув усіх мрій у футболці збірної Португалії, а зараз маю можливість подякувати мільйонам португальців, які підтримували мене, аплодували мені, плакали разом зі мною. І зрештою, цей шлях закінчився найкращим чином - у статусі чемпіонів світу", - написав Рікардіньйо у своєму Instagram.

Під час пресконференції Рікардіньйо також назвав останні два роки найгіршими у своїй спортивній кар'єрі. А чемпіонат світу був для нього "останнім шансом", який вдалося використати.

Моменти пресконференції та сльози Рікардіньйо під час свого оголошення.

Про ймовірне завершення кар'єри у збірній Рікардіньйо казав ще перед світовою першістю-2021, але тепер оголосив остаточно. На Євро-2022, а збірна Португалії зіграє в одній групі з Україною, 36-річний футзаліст уже не виступатиме.

Читайте також: Україна потрапила в "групу смерті" на Євро-2022 з футзалу: результати жеребкування

Федерація футболу Португалії випустила спеціальне прощальне відео для Рікардіньйо, в якому згадала пам'ятні моменти "мага" у складі збірної.

Хто такий Рікардіньйо

  • 36-річний футзаліст, 6-разовий володар звання найкращий гравець світу в році. MVP двох чемпіонатів світу та чемпіонату Європи.
  • Шість років, коли його визнавали найкращим у світі - 2010, 2014, 2015, 2016, 2017 та 2018.
  • У статусі капітана привів Португалію до дебютної перемоги на чемпіонаті Європи (2018) та чемпіонаті світу (2021).
На початок