Канело нокаутував суперника в бою за звання абсолютного чемпіона світу: відео

Канело нокаутував суперника в бою за звання абсолютного чемпіона світу: відео

Канело нокаутував суперника в бою за звання абсолютного чемпіона світу: відео
AP Images

Сауль Альварес - абсолютний чемпіон світу!

Професійний бокс отримав ще одного абсолютного чемпіона світу! На кону бою Сауль Альварес - Калеб Плант, що проходив у США, стояли усі титули у другій середній вазі: трьома володів 31-річний мексиканець Альварес, титул IBF був у непереможного 28-річного американця Планта.

Похід за званням абсолютного чемпіона у другій середній вазі Канело розпочав у грудні 2020 року - він провів перший бій-повернення у цій вазі, виграв титули WBA й WBC. Загалом за 11 місяців - з грудня 2020 до листопада 2021 - Сауль Альварес провів чотири бої! Усі чотири - чемпіонські. І в листопаді 2021 в поєдинку проти Планта мексиканець зібрав усі пояси у своїх руках.

Саме Сауль Альварес був однозначним фаворитом бою проти Планта, мексиканець вважається одним з найкращих боксерів у історії.

Сильна сторона Планта - його контратакувальний стиль боксу, тож з першого раунду американець намагався джебами збивати темп Сауля. Однак в атаці Калеб нічого не показував, натомість Альварес з кожним наступним раундом додавав і все більше затискав суперника.

Вирішальні моменти бою настали в 11-му раунді. Сауль затис суперника біля канатів, провів швидку комбінацію з трьох ударів і повалив американця на канвас. Плант встиг піднятися, але мексиканець не думав зупинятися: він кинувся уперед, і хоча Калеб намагався втекти по всьому рингу, Канело швидко наздогнав і добив опонента.

Відео нокауту в бою Альварес - Плант

Усього за бій Канело нанес 117 точних ударів, Плант - 101.

Огляд бою Канело - Плант

Для Канело - це 57-а перемога в 60-ти боях у професійній кар'єрі (також 1 поразка та 2 нічиї). Він уперше став абсолютним чемпіоном світу.

Після бою Сауль Альварез заявив, що наступний бій хоче провести не раніше травня 2022 року, оскільки втомився після чотирьох боїв за 11 місяців.

На початок