"Це українські катапульти". Боєць Потєря заробив контракт UFC, нокаутувавши фаворита: відео

"Це українські катапульти". Боєць Потєря заробив контракт UFC, нокаутувавши фаворита: відео

"Це українські катапульти". Боєць Потєря заробив контракт UFC, нокаутувавши фаворита: відео
. UFC

Букмекери очікували, що українця "знищать" у октагоні, але він здійснив сенсаційний апсет і тепер націлений на чемпіонський пояс.

Український боєць змішаних єдиноборств Ігор Потєря отримав контракт із UFC, який розігрувався в "Претендентській серії Дани Вайта". Це традиційний турнір президента UFC Вайта, який проводить його задля пошуку нових бійців до ростеру чемпіонату.

Потєря, який вважався андердогом змагань, бився з непереможним поляком Лукашем Судольскі в напівважкій вазі та переміг технічним нокаутом на четвертій хвилині першого раунду.

Це його друга поспіль перемога в першому раунді в цьому році та дев'ята перемога нокаутом у кар'єрі.

"Прийшла нова зірка! Нова зірка вже тут! – кричав українець після оголошення переможця. – Й ім'я цієї зірки – Ігор "Дуелянт" Потєря".

"Букмекери дивилися на цього хлопця й думали, що його знищать, – сказав Дана Вайт перед тим, як назвати, хто виграв контракт. – Він зробив усе з точністю до навпаки. Показав вражаючий фінал. Я не можу не взяти його".

"Він ні слова не розуміє з того, що я кажу, але хтось скажіть йому, що він пройшов", – додав Вайт, коли не побачив реакції українця на його оголошення англійською.

"Я йшов до цього вісім років, я знав, що сюди потраплю, багато в чому собі відмовляв, – зізнався Потєря. – Наступний етап – гонка за пояс. Мені це все під силу. Статус андердога? Правду кажучи, мене це тільки мотивує. Звісно, я знав [про ставки букмекерів на поляка]. Я люблю робити апсети. Форс-мажор для нього відбувся. Знав, що виграю, та бачив цей підсумок безліч разів у своїй голові".

"Це українські катапульти, – сказав боєць, показавши кулаки. – Сильніше за них просто нема. Скоро ви про мене дізнаєтеся. Дайте мені рік, і ви будете дуже вражені".

Хто такий Ігор Потєря

  • 25-річний український боєць змішаних єдиноборств.
  • Чемпіон WWFC.
  • За професійну кар'єру здобув 19 перемог (разом із останньою) і зазнав двох поразок.
На початок