Олімпіада-2020: в Японії хочуть запросити іноземних атлетів на тестові змагання перед Іграми

Олімпіада-2020: в Японії хочуть запросити іноземних атлетів на тестові змагання перед Іграми

Олімпіада-2020: в Японії хочуть запросити іноземних атлетів на тестові змагання перед Іграми
AP

І визначили список турнірів, в яких вони можуть взяти участь.

Іноземних спортсменів хочуть запросити для участі в тестових змаганнях, які відбудуться в Японії перед Олімпійськими та Паралімпійськими Іграми-2020. Про це повідомив заступник виконавчого директора Токійського бюро по проведенню Олімпіади-2020 Ясуо Морі.

Планується, що підготовчі змагання стануть репетицією Олімпіади та Паралімпіади-2020. Організатори Ігор хочуть проаналізувати, яким чином перешкодити розповсюдженню коронавірусу в умовах проведення спортивних заходів.

Організатори Токіо-2020 поки що не визначилися із списком та кількістю іноземних спортсменів, яких хочуть запросити перед Іграми. Однак зазначили, що у кількох змаганнях їх участь є можливою.

"Зараз ми оцінюємо, скільки спортсменів могли б взяти участь у тестових змаганнях. В цьому питанні будемо співпрацювати з урядом перед тим, як зможемо повідомити їх точну кількість".

Щодо того, на які саме змагання планують запросити іноземних спортсменів, Морі повідомив, що мова йде про чотири тестові турніри - стрибків у воду, водного поло, артистичного плавання, а також марафону.

Крім того, представник Олімпіади-2020 Хідемаса Накамура повідомив, що змагатися іноземним спортсменам буде дозволено також 9 травня на турнірі з легкої атлетики, який буде організовувати Оргкомітет Токіо. Крім атлетів із інших країн, на ньому також будуть присутні японські глядачі.

Загалом планується проведення 18 тестових змагань перед початком Олімпійських Ігор. Організацією тих чотирьох, на яких планується участь іноземних атлетів, повинні будуть займатися міжнародні федерацїі.

Перше тестове змагання має відбутися на початку квітня - регбі на колясках для паралімпійців. Через тиждень після нього - турнір з водного поло.

Що відомо

На початок