"Прометей" - переможець жіночого Кубка України з волейболу. "Хімік" програв перший фінал за 7 років

"Прометей" - переможець жіночого Кубка України з волейболу. "Хімік" програв перший фінал за 7 років

"Прометей" - переможець жіночого Кубка України з волейболу. "Хімік" програв перший фінал за 7 років
ВК Химик

Третє місце здобули волейболістки рівненської "Регіни".

У жіночому Кубку України з волейболу відбулися вирішальні матчі: гра за третє місце та фінальний поєдинок.

Третє місце у трьох партіях собі виборола рівненська "Регіна". Команда із Рівного у трьох партіях впоралася з дніпровською "Алантою" - 25:16, 25:19 та 25:18.

Переможця Кубка України мали визначити між собою лідерки жіночої Суперліги - "Прометей" у фіналі грав проти "Хіміка". Перемогу здобули волейболістки кам'янського "Прометея".

У перших двох партіях команди обмінялися перемогами. "Хімік" із самого початку почав здобувати перевагу над "Прометеєм". За рахунку 6:6 волейболістки "Хіміка" виграли 10 поспіль розіграшів, після чого змогли втримати перевагу. Лідерки жіночої Суперліги намагалися скоротити відстань, але програли першу партію із різницею у 9 м'ячів.

В другій партії "Прометей" реабілітувався за невдалий початок зустрічі. Волейболістки із Кам'янського почали поступово нарощувати перевагу - з 10:9 вдалося вийти вперед до 19:10. "Хіміку" майже вдалося скоротити відставання: навіть за рахунку 24:17 команда із Южного відіграла ще 4 очки. Однак поступилася.

Більш рівною стала третя партія між командами. Спочатку "Хімік" мав перевагу над "Прометеєм" в 1-2 м'ячі, проте у другій половині волейболісткам "Прометея" вдалося не лише зрівняти рахунок, але й вийти вперед із перевагою у 6 м'ячів. У підсумку ще один сет на користь волейболісток із Кам'янського.

Як і у попередньому сеті, четверта партія між "Прометеєм" та "Хіміком" розпочалася досить рівно. Команди по черзі відігравалися і виходили уперед. Волейболістки із Кам'янського знову поступово почали збільшувати перевагу. За рахунку 18:16 "Прометей" взяв тайм-аут після того, як волейболістки "Хіміка" відіграли перевагу у 4 очки.

Тайм-аут пішов на користь "Прометею". Волейболістки із Кам'янського змогли довести четвертий сет до перемоги та у підсумку стати володарями Кубку України.

Це перша в історії перемога для "Прометея" в Кубку України. У сезоні-2019/20 команда із Кам'янського дійшла до фіналу чотирьох, але у підсумку зайняла лише 3-е місце. Для "Хіміка" ця поразка стала першою за 7 років - у кожному із попередніх 6 розіграшів турніру команда із Южного перемагала.

Волейбол. Кубок України. Фінал, жінки

Прометей (Кам'янське) - Хімік (Южне) 3:1 (16:25, 25:21, 25:20, 25:20)

На початок